Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
9 kwietnia 2019

Więcej pieniędzy dla górników?

Więcej pieniędzy dla górników?
fot. shutterstock

Z danych statystycznych wynika, że górnicy mają większe emerytury, niż pracownicy innych gałęzi gospodarki. Teraz mogą mieć jeszcze wyższe świadczenia.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej zdecydował o wprowadzeniu w firmie Pracowniczego Programu Emerytalnego (dodatkowa emerytura).

- To korzystne rozwiązanie dla pracowników, ponieważ składka jest finansowana przez pracodawcę, a oszczędności można wypłacić po przejściu na emeryturę już w wieku 55 lat. Pracownicy Jastrzębskiej Spółki Węglowej mogą zadeklarować swój udział w PPE logując się do Portalu Pracownika, gdzie znajdą szczegóły - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Uruchomiono kolejne ściany. Chcą zwiększyć wydobycie JSW: Uruchomiono kolejne ściany. Chcą zwiększyć wydobycie

Najgorzej jest z JSW. Silny spadek na giełdzie Najgorzej jest z JSW. Silny spadek na giełdzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
bsc16.04.2019 23:51

Ludzie to jest czysta propaganda ktoś chce polskie skłócić teraz czekać na kolejne artykuły kto co dostał a kto czego nie dostał

Hejter11.04.2019 6:27

@Gość 09.04.2019 15:25 Dziękujemy za wnikliwą analizę i opublikowanie profilu psychologicznego wymienionych komentujących. Zajmujesz się tym na przerwach w szkole, czy powtarzasz klasę w gimnazjum?

Lowerboj11.04.2019 6:25

@skała płonna Urzekł mnie twój wpis. Tyle w nim empatii i miłości do bliźniego. Skoro tak twierdzisz w zaparte, że dzięki niewątpliwym "zasługom" kilku osób, w tym mnie, nie warto tu zaglądać, to dlaczego jednak zaglądasz?

Jo-ha--nys.10.04.2019 18:24

Wredna aluzja do górników ---,,,jeszcze więcej pieniędzy dla górników'''---- należy się górnikom ,bo robią na budżet .

Karington jsw10.04.2019 8:44

Dzisiaj wypłata, 18 znowu węgiel płacą mam już dość, mam nadzieję że już niedługo będzie jakiś kryzys i zrobią wolne piątki bo niema kiedy tego wydać

skała płonna09.04.2019 17:54

@Radio Teheran
Moja literówka w zad cię szczypie, ale twoja własna głupota cię nie martwi.
Wpieprzasz swoje durnowate, przeszyte nienawiścią komentarze, z których nic nie wynika-wszędzie!
Jesteś ekspertem w każdej dziedzinie, pomimo że twoje
IQ odpowiada wartości temperatury twojego ciała.
Loverboy, Carbon i kilku innych również. Jesteście szkodnikami na tym portalu, i powodem dla którego niezbyt warto tu zaglądać!.

Do Gość Dziś o 15:2509.04.2019 17:37

Chodż do mnie ja płone nie wstydż się

Pokaż wszystkie opinie (33)