Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
10 kwietnia 2019

Siostry-złodziejki skradły perfumy za 8 tys. zł. Wpadły

Siostry-złodziejki skradły perfumy za 8 tys. zł. Wpadły

Markowe perfumy, warte ponad 8 tysięcy złotych padły łupem dwóch sióstr, mieszkanek Jastrzębia-Zdroju, które kradły na terenie Żor. W końcu wypadły i teraz grozi im 5 lat więzienia.

Młode kobiety upodobały sobie szczególnie jedną z drogerii, gdzie pojawiały się nawet dwa razy dziennie. Skradziony towar odsprzedawały po symbolicznych cenach, a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczały na bieżące wydatki.

- Na gorącym uczynku przestępstwa starszą z sióstr, 21-latkę przyłapali w ubiegłym tygodniu pracownicy drogerii. Była to już jej druga wizyta w tym dniu. Kiedy po raz kolejny udało jej się ukraść perfumy przed południem, wróciła do sklepu kilka godzin później i ponownie usiłowała dokonać przestępstwa. Niestety tym razem została ujęta przez ochroniarzy i przekazana w ręce policjantów - informują mundurowi.

Jak się okazało monitoring zarejestrował wszystkie inne kradzieże dokonane zarówno przez 21-latkę, jak i jej 18-letnią siostrę. Siostry kradły bowiem wspólnie, bądź to w pojedynkę. W sumie tylko przez cztery dni ze sklepu wyniosły w damskich torebkach perfumy warte przeszło 8 tysięcy złotych.

Kryminalni zajmujący się sprawą odzyskali część skradzionego łupu i postawili już pierwsze zarzuty. Siostrom - złodziejkom grozi do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Lowerboj10.04.2019 11:28

Siła sióstr!

tIc10.04.2019 10:44

Po co kradły... jak chciały łatwej kasy to mogły organizować super środy np. Środa dzień loda i ekstra piątki rabat 50%

Dżordż prosto z drzewa10.04.2019 10:08

Jak kraść to tylko miliony. Ile jest afer, że zniknęło z 10 baniek, sprawcę zamknęli, dostał wyrok na kilka lat, ale kasy nie odzyskano. I co? Wyjdzie taki po 2-3 latach za dobre sprawowanie to się z rodzinką za granicą osiedli.

Górnik10.04.2019 8:44

Szkoda plan miały dobry tylko zgubiła Je RUTYNA a to jedna z przyczyn WYPADKÓW .