Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
10 kwietnia 2019

W Jastrzębiu zwyzywano strajkującą nauczycielkę

W Jastrzębiu zwyzywano strajkującą nauczycielkę
fot. pixabay

We wtorek około godziny 7:00 jedna z jastrzębskich nauczycielek spotkała się z atakiem słownym ze strony niezadowolonego ze strajku mieszkańca.  Pod jej adresem padły wulgaryzmy. 

O hejcie na nauczycielkę mówił na antenie TVN24 Marcin Zaród z V LO im. Janusza Korczaka w Tarnowie, Nauczyciel Roku 2013.

- Chciałem zaapelować do pana prezydenta, aby jego media i media jego rządu przestały szczuć na nauczycieli. Dlatego, że we wtorek rano w Jastrzębiu-Zdroju została zaatakowana nasza koleżanka - mówił pedagog. 

Młodszy aspirant Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, poinformowała, że dotąd nie wpłynęło zgłoszenie w tej sprawie.

Nieoficjalnie wiadomo, że z  hejtem spotkała się nauczycielka Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego. 35-latek zaatakował ją słownie tuż przed wejściem do szkoły. Koledzy poszkodowanej są oburzeni tą sytuacją.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Szef nauczycielskiej "Solidarności" nie został odwołany Szef nauczycielskiej "Solidarności" nie został odwołany

Związkowcy z JSW: "Nie jesteśmy pępkiem świata" Związkowcy z JSW: "Nie jesteśmy pępkiem świata"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (81)
Anna196213.04.2019 17:55

pieniądze tylko dla dzieciorobów i patologii a wykształciuchy jak się nie podoba to za granice jechać do pracy a nie straikować!!!1

kawusia i pączki13.04.2019 16:48

Mieliście nauczyciele pomagać swoim uczniom w przygotowaniach do matur. I co? Okres matur pamięta się do końca życia - w powiązaniu z maturami - załganych, niemoralnych, pazernych, egoistów również się zapamiętuje dożywotnio!

zły13.04.2019 14:10

Marek, takie słowa do niech trafiają. Oni widzą tylko koniec swojego nosa...
I Rodzic trafnie zauważył, że tefałen to klasyczna propaganda a nie "fakty". Z resztą grześ ze schetynowa coś beknął w mediach, że cała Polska wspiera nauczycieli (hehe) a kalkstein tego nie widzi... ło matko...

K13.04.2019 13:28

Nauczyciele trzymajcie się dalej. Mam syna, który zdaje w tym roku egzaminy. Nie czuje się, ani waszym zakładnikiem, ani zestresowany zaistniałą sytuacją, tak samo jak jego koledzy. Przede wszystkim rząd nie zdał egzaminu pokazując swoją arogancję "My wam pokażemy, przetrzymamy was i zgnieciemy". W dużych miastach macie wielkie poparcie, nie przejmujcie się i wytrwajcie.

Marek13.04.2019 9:09

Apel do Dyrektorów - proszę, aby podziękowali Państwo nauczycielom, którzy nade wszystko dbają o dobro uczniów i nie uczestniczyli w hucpie strajkowej. Wielki szacunek dla tzw. Łamistrajków - udowodnili, że orły latają samotnie a barany chodzą w stadzie.
A nauczycielom życzę moralnego kaca, że wykorzystali swoich uczniów do własnych celów. Życzę im możliwości zmiany pracy na dającą okazje wykazania się profesjonalizmem.
Z poważaniem - ojciec tegorocznej maturzystki.

Do inglisz ticzer12.04.2019 22:48

Kci?ki nie kciuki mówisz? Na której grubie fedrujesz ?

Rodzic12.04.2019 22:35

Gdzie był TVN gdy wczoraj w Legnicy nauczycieli którzy dla dobra dzieci zdecydowali sie uczestniczyć w ich egzaminach zostali zwyzywani przez innych nauczycieli na oczach dzieci?????

Pokaż wszystkie opinie (81)