Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
10 kwietnia 2019

We wszystkich szkołach powołano komisje egzaminacyjne

We wszystkich szkołach powołano komisje egzaminacyjne Zdjęcie archiwalne
fot. UM Jastrzębie

We wszystkich w szkołach w mieście powołano komisje egzaminacyjne. Gimnazjaliści przystąpili do egzaminów zgodnie z planem.

735 uczniów z 13 jastrzębskich szkół miało prawo przystąpić dzisiaj do egzaminu na zakończenie nauki w gimnazjum. Magistratowi udało się skompletować członków wszystkich komisji. Jak zapewniają urzędnicy zasiadają w nich osoby mające odpowiednie przygotowanie merytoryczne.

Czy również w drugim i trzecim dniu wszystko pójdzie zgodnie z planem?

- Założenia są takie, aby egzaminy się odbyły i taka informacja została przekazana rodzicom i uczniom. O tym, czy tak się stanie będziemy mogli poinformować w momencie rozpoczęcia egzaminu, po otrzymaniu informacji z poszczególnych szkół - mówi Katarzyna Wołczańska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Lubię uczyć innych" "Lubię uczyć innych"

Strajk nauczycieli: jesteśmy gotowi Strajk nauczycieli: jesteśmy gotowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Strajk głodowy?13.04.2019 16:52

Wasze nauczycielskie PIT-y pokazać do kamery!

Lowerboj12.04.2019 6:18

Nauczyciele, ci biedni pokrzywdzeni, którzy tak ochoczo i medialnie pokazywali do obiektywów kamer swoje paski z rzekomo niskimi wypłatami, powinni nie paski pokazywać ale swoje oświadcznenia majątkowe. Mylę się?

Gość11.04.2019 16:07

@Adam Brawo tak jest. Pluli na nas w wszystkich mediach, tylko Republika pokazywała obiektywnie.

Adam11.04.2019 14:26

Widzieliście organizują zbiórki organizują dla nauczycieli! Bo bez wypłaty będą! Czy ktoś pomyślał o górnikach kiedy strajkowali? Nikt nie pomyślał że też bez wypłaty przyjdą. Śmiali się z nas "tępe ryle" tylko że w porównaniu do nauczycieli my walczyliśmy o miejsca pracy a im się w głowach poprzewracalo... Sorry ale kto tu pokazuje poziom inteligencji?

Nowy11.04.2019 9:26

Ale lewactwo się zburzyło, że kolejna próba demontażu państwa, nie udała się. He he he.

Hejter11.04.2019 6:18

@Do lowerboy "W niektórych szkołach był cyrk." Naprawdę? Osobiście widziałem, że rozkładał się na Podhalańskiej. A tak poważnie, jaki cyrk? Przecież w TVPiS mówiono wczoraj wyraźnie, że wszystko jest cacy!

Do lowerboy10.04.2019 18:15

Zobaczymy czy się odbył. Zobaczymy to po ilości odwołań przez rodziców, ze względu na złamane procedury. W niektórych szkołach był cyrk. Doszło nawet do bójki, bo zespół nadzorujący to amatorka.

Pokaż wszystkie opinie (18)