Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
10 kwietnia 2019

We wszystkich szkołach powołano komisje egzaminacyjne

We wszystkich szkołach powołano komisje egzaminacyjne Zdjęcie archiwalne
fot. UM Jastrzębie

We wszystkich w szkołach w mieście powołano komisje egzaminacyjne. Gimnazjaliści przystąpili do egzaminów zgodnie z planem.

735 uczniów z 13 jastrzębskich szkół miało prawo przystąpić dzisiaj do egzaminu na zakończenie nauki w gimnazjum. Magistratowi udało się skompletować członków wszystkich komisji. Jak zapewniają urzędnicy zasiadają w nich osoby mające odpowiednie przygotowanie merytoryczne.

Czy również w drugim i trzecim dniu wszystko pójdzie zgodnie z planem?

- Założenia są takie, aby egzaminy się odbyły i taka informacja została przekazana rodzicom i uczniom. O tym, czy tak się stanie będziemy mogli poinformować w momencie rozpoczęcia egzaminu, po otrzymaniu informacji z poszczególnych szkół - mówi Katarzyna Wołczańska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

 

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Będzie 900 zł podwyżki. Ministerstwo znalazło pieniądze Będzie 900 zł podwyżki. Ministerstwo znalazło pieniądze

Budowa sali koncertowej - widać postępy Budowa sali koncertowej - widać postępy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Roczny płatny urlop dla zdrowia : )16.06.2019 18:42

Moja sąsiadka nauczycielka wyjeżdża z domu swoim wypasionym wozem po 9-tej, wraca ''wykończona'' przed 13-tą. Żyć nie umierać!

gość27.04.2019 6:42

Nauczycuiele dostaja po dwa paski, więc pokazywali nie ten co trzeba. Popatrzcie kto uczy wasze dzieci? Jacy pseudo nauczyciele przybyli do szkół od września 2018 roku. Popatrzcie na przykładzie szkoły w Szerokiej na Osiedlu - wstyd i hańba, że takich przyjęto do szkoły!!!!

Strajk głodowy?13.04.2019 16:52

Wasze nauczycielskie PIT-y pokazać do kamery!

Lowerboj12.04.2019 6:18

Nauczyciele, ci biedni pokrzywdzeni, którzy tak ochoczo i medialnie pokazywali do obiektywów kamer swoje paski z rzekomo niskimi wypłatami, powinni nie paski pokazywać ale swoje oświadcznenia majątkowe. Mylę się?

Gość11.04.2019 16:07

@Adam Brawo tak jest. Pluli na nas w wszystkich mediach, tylko Republika pokazywała obiektywnie.

Adam11.04.2019 14:26

Widzieliście organizują zbiórki organizują dla nauczycieli! Bo bez wypłaty będą! Czy ktoś pomyślał o górnikach kiedy strajkowali? Nikt nie pomyślał że też bez wypłaty przyjdą. Śmiali się z nas "tępe ryle" tylko że w porównaniu do nauczycieli my walczyliśmy o miejsca pracy a im się w głowach poprzewracalo... Sorry ale kto tu pokazuje poziom inteligencji?

Nowy11.04.2019 9:26

Ale lewactwo się zburzyło, że kolejna próba demontażu państwa, nie udała się. He he he.

Pokaż wszystkie opinie (20)