Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
11 kwietnia 2019

Jastrzębianka walczy o tytuł Miss Polski UK i Irlandii

Jastrzębianka walczy o tytuł Miss Polski UK i Irlandii

22-letnia jastrzębianka Klaudia Zborowska dotarła do półfinału konkursu Miss Polski UK i Irlandii. Teraz potrzzebuje waszych głosów, aby osiągnąć sukces. 

Klaudia dalej walczy w konkursie, aby jednak odnieść sukces potrzebuje waszych głosów. Można je oddać za pośrednictwem Internetu. Głosować można do 15 kwietnia. Do ścisłego finału przechodzi 10 dziewczyn. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona podczas  finałowej gali. Jastrzębianka wyjechała z Polski do Wielkiej Brytanii w wieku 13 lat. Obecnie studiuje w Londynie w Middlesex University na kierunku projektowanie wnętrz. Interesuje się sztuką. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W JSW nowy konkurs na prezesa. Wraca Ozon? W JSW nowy konkurs na prezesa. Wraca Ozon?

Wybrano nowy zarząd JSW. Ciągle bez prezesa Wybrano nowy zarząd JSW. Ciągle bez prezesa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (46)
Hans15.04.2019 16:11

Mis stolarzy.

Lowerboj12.04.2019 14:03

Gdzieś to już chyba pisałem i pod innym nickiem, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Może zamiast jakiś akcji typu "jastrzębski sportowiec miesiąca", zorganizować coś na wzór "miss powiatu"? Potem wydać kalendarz w formie rozkładówki. Osobnym wywodem byłoby równouprawnienie i równoległy ranking przeprowadzić na kopalniach JSW pod tytułem "mister miesiąca". Niestety znając układy i układziki ZZ, zapewne tłuste koty zdominowałyby miejsca na rokładówce i kalendarz zamiast tradycyjnej formy pionowej, musiałby zmienić na poziomą. Brzuchy.

Radio Teheran12.04.2019 8:33

@tIc
Przede wszystkim pompuje kase sobie,
nie tlustym wieprzom w spolkach Skarbu Panstwa, psycholom, jak Macierewicz czy innym Misiewiczom o inteligencji siana i tym, co sie nalezalo.

Lowerboj12.04.2019 6:30

Taka z niej jastrzębianka jak ze mnie londyńczyk. Mieszkałem tam przez jakiś czas więc czuję się londyńczykiem

tIc12.04.2019 2:32

Wyjechała i pracuje i pompuje kasę w obca gospodarkę wiec niech nie liczy na nasze głosy. ..dziekuje do widzenia

Rylok11.04.2019 20:43

Jerzy Cnota też był Jastrzębianinem .

Rylok11.04.2019 20:40

Jastrzębianka !

Pokaż wszystkie opinie (46)