Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
12 kwietnia 2019

Podczas weekendu majowego magistrat będzie nieczynny

Podczas weekendu majowego magistrat będzie nieczynny
fot. UM Jastrzębie / Rafał Mączyński

Majowy weekend trwa pięć dni.  Wystarczy dobrać jeden dzień, aby wyjechać na urlop. Także jastrzębscy urzędnicy odpoczną w czasie tego czasu.

- W czwartek, 2 maja, Urząd Miasta będzie nieczynny. W zamian za to interesanci będą przyjmowani w sobotę, 11 maja, w godz. od 7.30 do 15.30. Natomiast Urząd Stanu Cywilnego będzie otwarty w czwartek, 2 maja, w godz. od 7.30 do 15.30 – poinformowała Katarzyna Włczańska, rzecznik prasowy jastrzębskiego magistratu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta przyjazny dla osób niepełnosprawnych Urząd Miasta przyjazny dla osób niepełnosprawnych

Urzędnicy chronią owady przed drapieżnikami Urzędnicy chronią owady przed drapieżnikami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Urzędas16.04.2019 18:46

Do pracowników UM: Jeśli nie pójdę do sklepu 2 maja to mogę nie przyjmować petentow 11 maja?

Miód Maliny16.04.2019 18:10

Skoro to taka wspaniała, lekka praca i wysoko płatna to nic tylko zmieniać zatrudnienie i się przyjmować na te wspaniałe stanowiska gdzie większość ma najniższą krajową albo ciut więcej. Nikt na ten temat nic nie wie a się wypowiada..poza tym odrabiają 11.05...

Grażyna16.04.2019 15:57

2 maja nieczynne ale w sobotę 11 maja będą pracować 8h O co się burzycie? Przecież wtedy można coś załatwić... czytajcie ze zrozumieniem????

Gość12.04.2019 23:26

W UM nauczyciele radna buntujaca nauczycielka z emerytura. Podpuszczala nauczycieli bo córeczka teraz uczy. Jak to wolne nauczyciele przegrywają strajk na świta a świta nie pracuje. Tylko w Jastrzębiu takie mycyje.

Lowerboj12.04.2019 13:38

Przecież to tylko i wyłącznie dzięki naszym dzielnym i bohaterskim urzędnikom, Jastrzębie-Zdrój szczyci się najwyższymi zarobkami w Polsce. Czy wy, mieszkańcy, sobie myślicie, że to tak łatwo przyznawać sobie premie?

Do pracowników UM12.04.2019 12:29

Pracownicy UM proszę o zawieszenie w dniu 2 maja informacji na własnym czole że jesteście z magistratu. W tym dniu nie będziecie obsługiwani w sklepach. My też chcemy wolne. A to wy jesteście zatrudnieni z naszych pieniędzy i robicie dla nas a nie na odwrót.

Radio Teheran12.04.2019 10:20

"Logo nie widzę na budynku tej szacownej instytucji"

Sami, widac, uznali, ze to logo wyglada jak pol d.. zza krzaka.
Dali se spokoj u siebuie i kazali taksowki tym badziewiem obklieic.

Pokaż wszystkie opinie (14)