Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
12 kwietnia 2019

Dyrektor z "Jas-Mos" wiceprezesem spółki górniczej

Dyrektor z "Jas-Mos" wiceprezesem spółki górniczej

Rada nadzorcza Spółki Restrukturyzacji Kopalń w czwartek, 11 kwietnia, wybrała dwóch wiceprezesów.  Jednym z nich jest Stanisław Konsek, kierownik ruchu kopani „Jas-Mos”.

Stanowisko wiceprezesa ds. likwidacji kopalń obejmie Stanisław Konsek, a stanowisko wiceprezesa ds. zagospodarowania majątku Radosław Wąsik Wojciech Jaros. Stanisław Konsek rozpocznie prace w zarządzie Spółki w czwartek, 12 kwietnia. Natomiast Radosław Wąsik obejmie stanowisko 1 lipca br. 

Nowy wiceprezes ds. likwidacji kopalń Stanisław Konsek, z wykształcenia jest górnikiem. Ukończył Politechnikę Śląską - Wydział Górnictwa i Geologii. Przeszedł pełną ścieżkę kariery zawodowej w  branży - od stażysty, referenta technicznego pod ziemią po dyrektora kopalni prowadzących wydobycie (kopalnia Chwałowice, Centrum Wydobywcze Południe, kopalnia Jankowice). Od 2017 r. Stanisław Konsek był dyrektorem oddziałów pod ziemią - kierownikiem ruchu kopalni „Jas-Mos” w Jastrzębiu-Zdroju. 

Radosław Wąsik z wykształcenia jest ekonomistą. Ukończył Uniwersytet Szczeciński. Posiada 21 lat doświadczenia zawodowego, z czego 14 lat w finansach i kontrolingu, w tym 5 lat jako dyrektor finansowy. Obecnie pracuje w IMI International sp. z o.o. w  Olkuszu. Ma bogate doświadczenie w zakresie współpracy z przemysłem, bankami, instytucjami finansowymi, audytorami zewnętrznymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących  Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących

Daniel Ozon nie odpuszcza. Walczy o fotel prezesa JSW Daniel Ozon nie odpuszcza. Walczy o fotel prezesa JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
siwek12314.04.2019 18:33

Ale mi prezes do likwidacji kopalń ,nic nie zbudował ale pierwszy do zamykania

wiem14.04.2019 10:05

@miód, siedzi cicho :D

zeby13.04.2019 19:18

do Hajer Bolec [łukaszek] pije kawe na jasmosie tak samo robil na krupinskim. Sztuczne stanowisko a kasa leci na FC dyrektor techniczny cha cha J ózef P nadal przemyka korytarzami spółki i bierze kase za siedzenie

miód13.04.2019 10:36

co tam u PANDY na Borynii

Hajer13.04.2019 1:13

A gdzie się podział Bolec?

Do zdegustowana 12.04.2019 22:49

Nie

Gość12.04.2019 21:35

Ciekawe, czy poświadczy Morawieckiemu

Pokaż wszystkie opinie (17)