Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°10°
16 kwietnia 2019

Ktoś truje psy w Jastrzębiu

Ktoś truje psy w Jastrzębiu
fot. pixabay

Na jednym z osiedli w Jastrzębiu ktoś porozrzucał kiełbasę nafaszerowaną trutką na szczury. Cudem uratowano dwa psy, które zjadły to pożywienie. 

Jak informuje organizacja OTOZ Animals Jastrzębie-Zdrój na osiedlu 1000-lecia została rozrzucona kiełbasa nafaszerowana trutką na szczury.

 - Dwa psy zostały cudem uratowane przez weterynarza. Nie spuszczajcie zwierząt luzem, kontrolujcie czy nie zjadają czegoś z ziemi! - apeluje OTOZ Animals. 

Jeśli macie jakieś podejrzenia, kto mógłby truć, psy poinformujcie Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Jak na razie do mundurowych nie dotarło żadne zgłoszenie na ten temat. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ponad 100 psów ruszyło na spacer Ponad 100 psów ruszyło na spacer

"Kto otruł mojego psa?" "Kto otruł mojego psa?"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (43)
borysekogrysek19.04.2019 16:45

pies jak teściowa ,powinna być na smyczy w kojcu,i nie szczekać

do szczepionkowy faszyzm18.04.2019 7:01

zgadzma się w 100%, kilka razy już jakiś burek mnie obskoczył bo mu się zachciało ze mną entuzjastycznie przywitać i brudnymi z błota łapskami zostawił mi pamiątke na czystych spodniach, nie mówiąc już o polach minowych na trawnikach.

Lowerboj18.04.2019 6:23

@Lowerboj Dziś o 6:00 Poważnie? Cieszę się, że mogłem pomóc. Ale mam inny problem. Mianowicie od jakiegoś czasu w moim bloku ktoś truje szczury. W piwnicy są jakieś karteczki z ostrzeżeniami, że trutkę rozsypał ktoś ze spółdzielni, ale przecież szczury nie potrafią czytać. Komu mam to zgłosić? Jak je ochronić?

szczepionkowy faszyzm18.04.2019 0:35

"do Grtd", do kogo ta mowa? Przecież ten grtd to ewidentny psiarz: ma w pogardzie ludzi. liczy się tylko jego kundel.
Ktoś tu napisał: w czym zwierzęta są winne... hmm... A w czym są ludzie winni, którzy nie lubią czworonogów, a co chwilę muszą wycierać buty z nieposprzątanego gówna? Co chwilę jakiś reksio-sreksio podlatuje i obszczekuje (z obowiązkowym "niech się pan nie boi, on nie gryzie...")? Muszą wysłuchiwać niekończącego się szczekania, wycia i ujadania?
Dla mnie sprawa jest prosta. Ktoś nie wytrzymał, bo do posiadaczy kundli nic nie trafia...

do Grtd17.04.2019 21:57

Pytanie strzelnica przeszkadza schronisku czy schronisko strzelnicy?
Jak pamiętam strzelnica była tam od zawsze a schronisko dopiero może z 2-3 dekady. W takim wypadku schronisko jest źle przemyślanym miejscem.

Grtd17.04.2019 20:50

a kto mądry pozwolił na na tak wzmożone strzały w strzelnicy która znajduje sie zaraz obok schroniska?????!!!!!!!!!! gdzie tu ochrona zwiezat?!?!?!?!

Nataniel17.04.2019 16:14

A właściwie to kiedy właściciele będą sprzątać po swoich psach ?

Lowerboj Dziś o 6:0017.04.2019 15:36

To działa. Dałem troszkę włosów na klatkę schodową twoich, Seboca, Teherana, Zołzy, Anki i jeszcze paru innych niż normalni. I żaden jechowy, akwizytor ani inna męda społeczna nie weszła nagabywać.

anty17.04.2019 14:10

Pewnie GSM na Katowickiej, tam kilka lat temu wszystkie koty wytruli. Nikomu one nie przeszkadzały, ludzie karmili albo brali do domu i potem wszystkie martwe leżały.

Lowerboj17.04.2019 6:00

@Kuna Trochę serści psa pod maskę włożyć i po sprawie. Wiem, co piszę. Sam tak robię i mam spokój z kunami.

Pokaż wszystkie opinie (43)