Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
16 kwietnia 2019

Ktoś truje psy w Jastrzębiu

Ktoś truje psy w Jastrzębiu
fot. pixabay

Na jednym z osiedli w Jastrzębiu ktoś porozrzucał kiełbasę nafaszerowaną trutką na szczury. Cudem uratowano dwa psy, które zjadły to pożywienie. 

Jak informuje organizacja OTOZ Animals Jastrzębie-Zdrój na osiedlu 1000-lecia została rozrzucona kiełbasa nafaszerowana trutką na szczury.

 - Dwa psy zostały cudem uratowane przez weterynarza. Nie spuszczajcie zwierząt luzem, kontrolujcie czy nie zjadają czegoś z ziemi! - apeluje OTOZ Animals. 

Jeśli macie jakieś podejrzenia, kto mógłby truć, psy poinformujcie Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Jak na razie do mundurowych nie dotarło żadne zgłoszenie na ten temat. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy obrońcy zwierząt walczą o psa Jastrzębscy obrońcy zwierząt walczą o psa

Polska nie podpisała porozumienia klimatycznego Polska nie podpisała porozumienia klimatycznego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (43)
borysekogrysek19.04.2019 16:45

pies jak teściowa ,powinna być na smyczy w kojcu,i nie szczekać

do szczepionkowy faszyzm18.04.2019 7:01

zgadzma się w 100%, kilka razy już jakiś burek mnie obskoczył bo mu się zachciało ze mną entuzjastycznie przywitać i brudnymi z błota łapskami zostawił mi pamiątke na czystych spodniach, nie mówiąc już o polach minowych na trawnikach.

Lowerboj18.04.2019 6:23

@Lowerboj Dziś o 6:00 Poważnie? Cieszę się, że mogłem pomóc. Ale mam inny problem. Mianowicie od jakiegoś czasu w moim bloku ktoś truje szczury. W piwnicy są jakieś karteczki z ostrzeżeniami, że trutkę rozsypał ktoś ze spółdzielni, ale przecież szczury nie potrafią czytać. Komu mam to zgłosić? Jak je ochronić?

szczepionkowy faszyzm18.04.2019 0:35

"do Grtd", do kogo ta mowa? Przecież ten grtd to ewidentny psiarz: ma w pogardzie ludzi. liczy się tylko jego kundel.
Ktoś tu napisał: w czym zwierzęta są winne... hmm... A w czym są ludzie winni, którzy nie lubią czworonogów, a co chwilę muszą wycierać buty z nieposprzątanego gówna? Co chwilę jakiś reksio-sreksio podlatuje i obszczekuje (z obowiązkowym "niech się pan nie boi, on nie gryzie...")? Muszą wysłuchiwać niekończącego się szczekania, wycia i ujadania?
Dla mnie sprawa jest prosta. Ktoś nie wytrzymał, bo do posiadaczy kundli nic nie trafia...

do Grtd17.04.2019 21:57

Pytanie strzelnica przeszkadza schronisku czy schronisko strzelnicy?
Jak pamiętam strzelnica była tam od zawsze a schronisko dopiero może z 2-3 dekady. W takim wypadku schronisko jest źle przemyślanym miejscem.

Grtd17.04.2019 20:50

a kto mądry pozwolił na na tak wzmożone strzały w strzelnicy która znajduje sie zaraz obok schroniska?????!!!!!!!!!! gdzie tu ochrona zwiezat?!?!?!?!

Nataniel17.04.2019 16:14

A właściwie to kiedy właściciele będą sprzątać po swoich psach ?

Pokaż wszystkie opinie (43)