Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 kwietnia 2019

Uwaga! Wyłudzają dane przez telefon

Uwaga! Wyłudzają dane przez telefon
fot. pixabay

Nieznane osoby, powołując się na Stowarzyszenie EBI Association, dzwonią do Seniorów i próbują wyłudzić dane. Nie dajcie się oszukać. 

Obecnie Stowarzyszenie EBI Association, Miasto Jastrzębie-Zdrój oraz OpiekaNova Sp. z o.o. realizują unijny projekt „SOS dla Seniora – dłużej w domu, bezpieczniej, aktywniej, pewniej”. Jest to kolejna wspólna inicjatywa skierowana do jastrzębian w wieku 60+.

- Informujemy, że Stowarzyszenie EBI Association nie dokonuje weryfikacji danych i nie zbiera informacji przez telefon. Ostrzegamy, że wszelkie tego typu telefony są oszustwem - ostrzega stowarzyszenie.

Wszelkie próby wyłudzenia danych należy zgłosić do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje okradli stragan. Wpadli dzięki monitoringowi Złodzieje okradli stragan. Wpadli dzięki monitoringowi

Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Lowerboj18.04.2019 7:03

@Radio Teheran Bo wszystko, co proponuje JSW, jest wzniosłe. Nawet gdyby wprowadzili eutanazję dla najbardziej poszkodowanych, to odbyłoby się to z poklaskiem ZZ i opatrzone patosem. Taka sytuacja ;-)

Radio Teheran17.04.2019 21:06

"ubezpieczenia na życie"

A JSW proponuje ten wal i wszystko jest wporzo.

Przde17.04.2019 15:36

Na wszystko trzeba uważać bo proponują różności: pożyczki gotówkowe,ubezpieczenia na życie,abonamenty. A wystarczy tylko jakąś ankietę wypełnić,czy zakupy gdzieś by mieli nasz nr tel

Kolega z oślej ławki17.04.2019 11:32

Bugatti czy Maserati?
Oto jest pytanie.
A 3x60?
Mój rzecznik prasowy odpowie.

Radio Teheran17.04.2019 10:14

@Lowerboj
"dlaczego ludzie byli w stosunku do siebie ludzcy?"

Bo nie bylo widac roznic pozycji materialnej. Mogles kupic sobie pierdacki samochod pokonujac wiele trudnosci.
Teraz jedziesz za praca poza miasto lub calkiem opuszczasz Jastrzebie. W przeciwnym razie pracujac w Jastrzebiu mozesz kupic sobie pierdacki samochod pokonujac wiele wyrzeczen, czasem na ulicy spotkasz kolege z oslej lawki, ktory na pytanie, ile jest 3x60, odpowiadal 360, a obsiadl kilka stanowisk w miescie i ma calkiem inne dylematy motoryzacyjne.

Andrzej W.17.04.2019 8:55

Mój ojciec, zacny 65 latek, za moją namową zawsze podaje tym naiwnym cwaniaczkom fałszywe dane, imię, nazwisko, pesel, nr.konta. Moj ojczulek zawsze pełen humoru robi sobie z nich jaja. Szacunek tatulku!!! Życzę wszystkim, aby sobie drwili z tych złodziejaszków, podając im zmyślone dane. Złodzieje dużo roboty mają ze zmyślonymi danymi.

Lowerboj17.04.2019 8:50

Po co? Żeby uświadomić, że "nawet w komunie ludzie byli jednak życzliwsi." Niby taki zły system, mamy IPN i inne takie inne dziwne twory za publiczne pieniądze z prezesami, dyrektorami, profesorami i po co, na co? Wbija nam się do głowy, że byliśmy uciemiężani. Jeśli faktycznie, to dlaczego ludzie byli w stosunku do siebie ludzcy? Jeżeli mój komantarz nie wniósł nic budującego do dyskusji, to cieszę się, że chociaż Twój jest konstruktywny ;-)

Pokaż wszystkie opinie (9)