Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
19 kwietnia 2019

Będą modlić się na ulicach

Wspólnoty Neokatechumenalne z parafii pw. Miłosierdzia Bożego będą organizować spotkania o charakterze religijnym pn. „Wielka Misja na placach”, podczas których będzie głoszona „Dobra Nowina”.

Spotkania te będą organizowane w czasie Niedziel Wielkanocnych 5, 12, 19 i 26 maja oraz 2 czerwca. Będą one miały miejsce na terenie skweru obok Małej Galerii przy al. Piłsudskiego. Rozpoczęcie około godz. 16.00.

W czasie spotkań będzie można usłyszeć świadectwa wiary mieszkańców Jastrzębia. Wziąć udział w pieśniach i modlitwach. Osoby zainteresowane działalnosćią wspólnoty neokatechumenalnej otrzymają informacje i będą mogły nawiązać kontakt z członkami tych organizacji. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!