Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
19 kwietnia 2019

Zobacz plan jazdy autobusów w święta

Zobacz plan jazdy autobusów w święta
fot. UM Jastrzębie

Warto sprawdzić jak pojadą autobusy w okresie od 18 do 23 kwietnia. Tym bardziej, że niektóre kursy nie zostaną wykonane.

Wielki Piątek 19 kwietnia autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej. Na Wielką Sobotę 20 kwietnia obowiązuje rozkład jazdy sobotni, natomiast na Niedzielę Wielkanocną 21 kwietnia - rozkład świąteczny. W Poniedziałek Wielkanocny 22 kwietnia autobusy pojadą zgodnie z rozkładem niedzielnym, natomiast we wtorek 23 kwietnia obowiązuje rozkład jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej.  

Rozkład Jazdy na Wielki Czwartek, Wielki Piątek i wtorek po Wielkanocy dostępny będzie od poniedziałku 15 kwietnia na internetowym rozkładzie oraz w aplikacji My Bus Online.

W okresie świątecznej przerwy szkolnej (dni robocze) nie wszystkie kursy zostaną wykonane, dlatego warto zapoznać się z tabelą poniżej. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

MZK: Tańsze bilety do Wodzisławia i Rybnika MZK: Tańsze bilety do Wodzisławia i Rybnika

Uwaga! Nowy rozkład jazdy MZK Uwaga! Nowy rozkład jazdy MZK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Ciekawski 25.04.2019 18:41

Mając kontrakt na całą komunikację można wziąć w lizing każdą ilość autobusów

Gość24.04.2019 17:59

Ciekawski powiedz co to jest "załatwić"sobie autobusy jak się groszem nie smierdzi

Ciekawski 24.04.2019 11:31

A gość to chyba nie kumaty Pkm nie potrzebuje pieniędzy na autobusy Potrzebuje lini żeby je wykonywać Autobusy sami sobie załatwią Jak widać na mieście many którymi Pkm nie mógł jeździć bo za stare sprzedał prywatnemu a on swobodnie teraz nimi jedzi w komunikacji Jastrzębskiej Można! Przy okazji wykończymy porządną firmę Co so premii nic takiego nie miało miejsca

Gość23.04.2019 21:53

PKM dostał już kiedyś kasę na ratowanie firmy to se premie przyznali teraz czekają na sponsora żeby im autobusy kupili...żenada

antyPKM23.04.2019 13:20

No coz, macie coscie chcieli. Ostał się przewoźnik pełną parą, a teraz nie ma czym jeździć, nie ma komu jeździć. Lepiej juz bylo.

Koko22.04.2019 15:54

Piękna pogoda to i z buta chodzić można.

abc22.04.2019 14:21

Oj biedni kierowcy. Jak oni wytrzymaja az dwa dni bez wymuszania pierwszenstwa, tamowania ruchu i innych wykroczen PoRD.....
Ale spoko - juz we wtorek od 6 rano beda mogli dawac czadu ze wzmozona sila.

Pokaż wszystkie opinie (14)