Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
23 kwietnia 2019

Golec uOrkiestra, Łzy i Blue Cafe na Stadionie Miejskim

Golec uOrkiestra, Łzy i Blue Cafe na Stadionie Miejskim
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czerwcu na Stadionie Miejskim wystąpią gwiazdy polskiej estrady.  Wszystko to w ramach pikniku Jastrzębskiej Spółki Węglowej, który odbędzie się 1 czerwca.

- W sobotę, 1 czerwca, na Stadionie Miejskim, wystąpią znane i lubiane zespołu: Łzy, Blue Cafe oraz Golec uOrkiestra. Artyści przyjadą na zaproszenie Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która właśnie w tym dniu organizuje piknik swojej firmy - mówi Katarzyna Jabłońska-Bajer, rzecznik JSW.

Wejście na imprezę jest bezpłatne dla wszystkich mieszkańców Jastrzębia. Impreza będzie dobrą okazją, aby świętować nie tylko dobrą kondycje spółki górniczej, ale Dzień Dziecka, który przypada właśnie na ten dzień.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pascal Brodnicki będzie gotował dla pań z JSW Pascal Brodnicki będzie gotował dla pań z JSW

W Jastrzębiu wystąpią Golec uOrkestra W Jastrzębiu wystąpią Golec uOrkestra

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Prideaceh29.05.2019 11:31

W jaki sposób będzie sprawdzane miejsce zamieszkania? "Wejście na imprezę jest bezpłatne dla wszystkich mieszkańców Jastrzębia"
Jaka cena wejściówki dla nie Jastrzębian?

Gość26.05.2019 8:51

A ma ktoś może plan całego wydarzenia?

Gość19.05.2019 17:19

Zapowiada się bardzo fajnie, tylko od której godziny początek??

pracownik jsw13.05.2019 9:34

mówią że nie ma pieniędzy, brakuje sprzętu robimy złomami ale na imprezy to ich stać, no tak gdzieś muszą utopić kase zamiast wydać w rozsądniejszy sposób, w dodatku dzień dziecka? Co drugi będzie nachlany i ledwo sie trzymał na nogach może dadzą 1 lub 2 trampoliny i tyle dla dzieci... tragedia...

s&d szczepionkowy faszyzm27.04.2019 23:00

Golce obroniliby się sami. A JSW ma na to pieniądze? A potem po kredyty? WTF?

Górnik26.04.2019 17:20

Faktycznie gwiazdy chyba upadłej estrady bo kto ich jeszcze słucha ??

Lowerboj26.04.2019 7:13

"atrakcje dla dzieci takie jak zamek dmuchany czy trampoliny za darmo." Litości! Wyjdź z króliczoka i przejedź się na przykład na Moszczenicę. Tam na posesjach nie takie rzeczy można zobaczyć. Czas zmienić światopogląd!

Pokaż wszystkie opinie (34)