Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
24 kwietnia 2019

Ukrywał się 4 lata w kryjówce za łazienką

Ukrywał się 4 lata w kryjówce za łazienką

Jastrzębscy Policjanci zatrzymali poszukiwanego, który od czterech lat ukrywał się przed organami ścigania. 37-letni mężczyzna przebywał w domu swoich rodziców w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu.

Policjanci z jastrzębskiego wydziału kryminalnego wraz ze swoimi kolegami z zespołu wywiadowczego wydziału prewencji oraz z wydziału dochodzeniowego zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 37-latek od czterech lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa uzyskali informację, że mieszkaniec Jastrzębia ma przebywać w domu swoich rodziców. Pod wskazanym adresem było zameldowanych wielu domowników. Przybyli na miejsce policjanci zastali m.in. ojca poszukiwanego, który oświadczył, że syna nie ma w domu.

- Mundurowi nie dali jednak za wygraną. W jednej z części budynku mieściły się drzwi prowadzące do jednej z łazienek. Drzwi były zasłonięte różnymi przedmiotami. Miało to sugerować, że przejście od dawna nie jest użytkowane. Nie zmyliło to jednak stróżów prawa. Po usunięciu przedmiotów i wejściu do łazienki mundurowi ujrzeli kolejne drzwi. Okazało się, że prowadzą one do pomieszczenia, w którym ukrywa się poszukiwany 37-latek. Mężczyzna miał tam urządzony pokój i prawdopodobnie nie spodziewał się, że zostanie odnaleziony-w trakcie jego zatrzymania policjanci ujawniono na stoliku narkotyki. Jak ustalili śledczy, jastrzębianin podczas czterech lat ukrywania się przed organami ścigania wyjeżdżał za granicę do pracy, a po powrocie ukrywał się w domu rodziców - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Ukrywał się 8 lat - "wpadł" u znajomej Ukrywał się 8 lat - "wpadł" u znajomej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
smerf12524.04.2019 15:05

Ten koleś ze zdjęcia ma przechlapane. Co by się nie stało to wszystko mu przybiją hahaaha

Opinia24.04.2019 12:27

Rodziców też pociągnąć do odpowiedzialności karnej.

Lowerboj24.04.2019 9:41

Ktoś go musiał podkablować. Skoro częściej wyjeżdżał za granicę do pracy, niż przebywał w domu i akurat przypadkiem wpadli, kiedy był obecny, to coś musiało być na rzeczy. Czyżby to katolicka zawiść sąsiedzka?

D24.04.2019 8:08

Jak w narcosie

Radio Teheran24.04.2019 8:05

Sam się odizolowal