Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
24 kwietnia 2019

Mężczyzna pociął sobie żyły

Mężczyzna pociął sobie żyły
fot. pixabay

W środę po południu Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała wezwanie do próby samobójczej jednego z mieszkańców Jastrzębia.

Po przybyciu na miejsce, czyli do jednego z mieszkań przy ulicy Pomorskiej, policjanci ustalili, że mężczyzna okaleczył ręce w okolicach żył.

- Okazało się, że była to, na szczęście nieudana próba samobójcza. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy opatrzyli poszkodowanego i odwieźli go do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. O całym zdarzeniu policjanci otrzymali informacje od rodziny - mówi mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą

Jechała wężykiem i miała przy sobie narkotyki Jechała wężykiem i miała przy sobie narkotyki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość25.04.2019 17:14

Ćwikła ?

Jastrzebianin25.04.2019 16:16

Gdybym sam stracił swoje jedyne dziecko nie dałbym rady!!!

do EBEEBE25.04.2019 13:05

Nawet podpisać się nie potrafisz a co dopiero myśleć. O sobie trzeba samemu myśleć. Pracy jest sporo. Trzeba zacząć od robotnika z łopatą kopiącego tam gdzie nikt nie chce tego robić. I uczyć się. Wtedy można zapracować na duże pieniądze. Siedzenie i czekanie aż ktoś zaprosi na dobrze płatne stanowisko nieroba, jest niemożliwe do zrealizowania w życiu.

do EBEEBE25.04.2019 9:10

A skąd ty wiesz ośle z jakiego powodu to zrobił i to na dodatego już któryś raz z kolei ? Syna stracił 9 lat temu. Więc się skoro według ciebie ''co robić tylko depresja'' zrób to samo i nie zatruwaj swoim jadem portali.

mk25.04.2019 2:45

no i ci z tego, zrobiłem to 3 razy

Lokalny24.04.2019 19:39

Nauczyciel????

EBEEBE24.04.2019 15:54

Nic dziwnego jak 0 przyszłości w tej małej osadzie górniczej to co robić tylko depresja