Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
Konferencja
26 kwietnia 2019

Juz niedługo mija termin złożenia PIT

Juz niedługo mija termin złożenia PIT
fot. shutterstock

W czwartek, 2 maja, Urząd Miasta i Urząd Skarbowy będą nieczynne, natomiast Urząd Stanu Cywilnego będzie otwarty w godz. od 7.30 do 15.30.

W Urzędzie Miasta i Urzędzie Skarbowym interesanci będą przyjmowani w sobotę, 11 maja.

Tego dnia Urząd Miasta będzie otwarty w godz. od 7.30 do 15.30. W Urzędzie Skarbowym sprawy będzie można załatwić w godz. od 7.00 do 15.00, a kasa będzie czynna w godz. od 7.30 do 14.00.

30 kwietnia, w ostatnim dniu składania zeznań rocznych, Urząd Skarbowy będzie czynny w godz. od 7.00 do 15.00. Ponadto – w celu ułatwienia rozliczenia rocznego – pracownicy skarbówki zachęcają podatników do skorzystania z usługi Twój e-PIT.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak rozliczyć dochód bez podatku? Jak rozliczyć dochód bez podatku?

Będzie podatek węglowy w Unii Europejskiej? Będzie podatek węglowy w Unii Europejskiej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!