Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
26 kwietnia 2019

Chcą trampolin na osiedlu

Chcą trampolin na osiedlu
fot. Osiedle Pionierów

W ramach budżetu obywatelskiego Przewodnicząca Osiedla Pionierów Beata Kisielewska złożyła  wniosek o wyposażenie dwóch placów zabaw (przy ulicy Mazurskiej oraz ulicy Warmińskiej) po trzy  trampoliny zewnętrzne. 

- Zabawa na trampolinach dla dzieci jest bardzo wskazana jako gimnastyka na świeżym powietrzu, która wzmacnia mięśnie dzieci oraz poprawia ich kondycję fizyczną. Pozytywne rozpatrzenie wniosku zwiększy integrację mieszkańców osiedla - mówi przewodnicząca.

Oprócz powyższego wniosku zostały złożone wnioski o remont chodnika, budowę parkingu, doświetlenie ulic, montaż lustra drogowego oraz zorganizowanie wybiegu dla psów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą skakać na osiedlu Będą skakać na osiedlu

Mieszkańcy z pupilami na wspólnym spacerze Mieszkańcy z pupilami na wspólnym spacerze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość29.04.2019 20:41

Bardzo fajna inicjatywa.

Na wzór pomysłu z osiedla Chrobrego, zaproponowałbym montaż rowerków stacjonarnych przy ławeczkach, dla osób które mogłyby pokręcić nóżkami, rozmawiając o sprawach codziennych,,, czyli posiedzieć aktywnie. Zauważyłem że dużo starszych osób z tego korzysta.

Lowerboj29.04.2019 6:51

Co tam plac zabaw dla dzieci. Ważne, że czworonogi mają swój epicki wybieg. A szukanie wzorców u naszych ościennych sąsiadów mija się z celem. Decydenci w jastrzębskim magistracie znają je dokonale i ominają szerokim łukiem. Wszak wielu z nich, zbyt wielu, dokładnie stamtąd przyjeżdża każdego dnia do pracy w UM.

Gość28.04.2019 23:45

W Jastrzębiu tylko piwo jadlodzielnia i wybieg dla psów

Gość28.04.2019 22:31

Na ul Pomorskiej też mogły by być.

Tata 28.04.2019 12:09

Pomysł dość ciekawy... Ale czy nie można zrobić np. Największego placu zabaw w regionie w miejscu budynku po szkole na kaszubskiej? Ile kosztuje utrzymanie tego pustostanu? Dlaczego nie można mieć mega placu, na którym dzieciaki mogą szaleć od rana do wieczora? Patrz marklowice, patrz Wodzisław.

Wlkp27.04.2019 14:02

Na Wielkopolskiej też się domagali siłowni na wolnym powietrzu. Zrobili. I co? Mało kto tam zagląda, tym bardziej ćwiczy. Wszystko rdzewieje, niszczeje. Jedynie na ławeczkach i przy stolikach (do szachów!) siedzą "spragnieni" ćwiczeń małolaty, w oparach e-papierosów i puszek piwa.

Gość27.04.2019 12:10

Ciekawy pomysł. Obiecali skate part wyremontować i nic. Chciaż minęło kilka lat od obietnic. A dziury sie powiększają

Pokaż wszystkie opinie (17)