Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
29 kwietnia 2019

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu
fot. pixabay

Na całej długości ulicy ks. bp. Herberta Bednorza zostaje przywrócony ruch dwukierunkowy. Przez najbliższy czas, wprowadzonej zmianie organizacji ruchu towarzyszyć będą tablice ostrzegawcze.

- Prosimy o zachowanie ostrożności. Po przekazaniu ruchu „Jas-Mos” do spółki restrukturyzacyjnej znacznie zmniejszyło się natężenie ruchu pojazdów na ulicy Bednorza. Jednocześnie problemy parkingowe nie występują już w takiej skali jak dawniej - informują pracownicy Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miasta.

Przywrócenie ruchu dwukierunkowego na tej ulicy odciąży skrzyżowanie ulic: Połomska – Szybowa – Bednorza – PCK oraz spowoduje zmniejszenie ilości podróży samochodem przez środek osiedla Przyjaźń.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa Chlebowej za prawie 6 mln zł Przebudowa Chlebowej za prawie 6 mln zł

Kolejna grupa z darmowymi przejazdami MZK Kolejna grupa z darmowymi przejazdami MZK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Bankier29.04.2019 15:54

Ludność w J-Z
stan w dniu 31 XII 2017: 89590
stan w dniu 31 XII 2018: 89128

Czesuaf29.04.2019 13:59

@Rim To z powodu, że ludzie nagminnie kupują stare wraki po kilka na jedną rodzinę. Liczba aut na parkingach wcale nie odzwierciedla tego, że ludzie stąd nie wyjeżdżają. Weź się ogarnij chłopie i nie wypisuj tu farmazonów.

Rim29.04.2019 9:18

Lowerboj nie wypisuj bzdur, wyjdź z domu i sprawdź natężenie ruchu w godzinach szczytu to się zdziwisz. Inna sprawa że ulice jednokierunkowe są wykorzystywane wzdłuż do parkowania aut z powodu braku miejsc parkingowych, to pewnie z powodu wyludniającego się miasta hahahaha

LG29.04.2019 7:40

Tam i tak wiecznie pod prąd jeździli...

Lowerboj29.04.2019 6:29

Myślę, że właściwie to w całym naszym mieście powinno się przywrócić ruch dwukierunkowy na wszystkich dotychczasowych ulicach jednokierunkowych. Powód? Miasto się wyludnia i zmniejsza się natężenie ruchu.