Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
Michał Woś
29 kwietnia 2019

Przerwano remont Zespołu Szkół nr 9

Przerwano remont Zespołu Szkół nr 9
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Remont, który prowadzony jest w Zespole Szkół nr 9 im dr Mikołaja Witczaka został przerwany. Powodem tego są nieoczekiwane wcześniej sytuacje.

Jak poinformowała prezydent Anna Hetman  w budynku zauważono pękające ściany i wady fundamentów. Miasto zleciło ekspertyzę w celu zdiagnozowania stanu technicznego budynku. Od tego uzależnione są dalsze działania w sprawie ZS nr 9 przy ul. 11 Listopada.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Szkoła w przebudowie. Będzie odporna na szkody górnicze Szkoła w przebudowie. Będzie odporna na szkody górnicze

Będzie kontrola remontu ZS9? Będzie kontrola remontu ZS9?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
gość19.07.2019 14:06

A co jeśli na Kaszubskiej fundamenty okażą się wadliwe?

Nasze szkoła. 27.06.2019 10:20

Do dyskutantów - za czasów prezydenta Janeckiego została podjęta decyzja o kapitalnym remoncie tego budynku szkolnego. Wykonano koncepcję oraz projekt za kilkadziesiąt tysięcy złotych. W poprzedniej kadencji prezydent Hetman zmieniła decyzję postanowiła wykonać tylko modernizację szkoły i wybudować nową salę gimnastyczną. Wykonano ponownie koncepcję i projekt za kilkadziesiąt tysięcy złoty. Rzutem na taśmę przed wyborami zmieniono koncepcję postanowiono wybudować windę. Kolejny projekt i likwidacja wartego 70 000 podjazdu dla niepełnosprawnych. Teraz pani prezydent Hetman wycofuje się ze wszystkiego i przedstawia kadrze pedagogicznej plan rozwiązania szkoły ( wyciszenie). Z koncepcją za trzy lata wyremontowania i przystosowania szkoły na Kaszubskiej. Która od zeszłego roku ma być już przygotowana na wrzesień dla szkół, które będą miały wykonywane remonty kapitalne jako obiekt szkolny zastępczy. Brawo gosPOdarność. Co jak co ale projektanci w naszym mieście zawsze będą mieli robotę.

zebra03.05.2019 10:26

Okaże się że budynek ma wady i trzeba będzie wyburzyć

Lowerboj02.05.2019 6:52

@Gość 30.04.2019 23:07 Ważne, że sam emanujesz wiedzą i twój komentarz wniósł wiele do dyskusji. Pokazałeś poziom, z którego możemy czerpać wzorzec, że nawet na oryginalny pseudonim ciebie nie stać.

Gość30.04.2019 23:07

Ja chętnie spotkam się z tym radio i lewrboy porozmawiamy i zobaczymy jaką wiedzę macie cwaniaki

Radio Teheran30.04.2019 12:52

"chemitrails"

Idz sie leczyc.

Gość30.04.2019 10:59

Do lowerboja i szepeionego palanta

Poczytajcie na miejskich stronach gdzie od początku roku szkolnego są uczone dzieci ze schorzeniami. Bez urazy tzw szkoły specjalnej.
Klepiecie w te ekraniki bez sensu a nic o mieście nie wiecie.

Pokaż wszystkie opinie (33)