Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
29 kwietnia 2019

Przerwano remont Zespołu Szkół nr 9

Przerwano remont Zespołu Szkół nr 9
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Remont, który prowadzony jest w Zespole Szkół nr 9 im dr Mikołaja Witczaka został przerwany. Powodem tego są nieoczekiwane wcześniej sytuacje.

Jak poinformowała prezydent Anna Hetman  w budynku zauważono pękające ściany i wady fundamentów. Miasto zleciło ekspertyzę w celu zdiagnozowania stanu technicznego budynku. Od tego uzależnione są dalsze działania w sprawie ZS nr 9 przy ul. 11 Listopada.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy remont wiaduktu na Piłsudskiego? Kiedy remont wiaduktu na Piłsudskiego?

Będzie remont ulicy Jastrzębskiej Będzie remont ulicy Jastrzębskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
zebra03.05.2019 10:26

Okaże się że budynek ma wady i trzeba będzie wyburzyć

Lowerboj02.05.2019 6:52

@Gość 30.04.2019 23:07 Ważne, że sam emanujesz wiedzą i twój komentarz wniósł wiele do dyskusji. Pokazałeś poziom, z którego możemy czerpać wzorzec, że nawet na oryginalny pseudonim ciebie nie stać.

Gość30.04.2019 23:07

Ja chętnie spotkam się z tym radio i lewrboy porozmawiamy i zobaczymy jaką wiedzę macie cwaniaki

Radio Teheran30.04.2019 12:52

"chemitrails"

Idz sie leczyc.

Gość30.04.2019 10:59

Do lowerboja i szepeionego palanta

Poczytajcie na miejskich stronach gdzie od początku roku szkolnego są uczone dzieci ze schorzeniami. Bez urazy tzw szkoły specjalnej.
Klepiecie w te ekraniki bez sensu a nic o mieście nie wiecie.

Lowerboj30.04.2019 9:48

"A szkołę można w całości przenieść na ul. Kaszubską (do byłej "7"). Dostosować za mniejsze pieniądze, niż remont obecnej i po kłopocie." Racja, tylko dlaczego, skoro ten fakt oczywisty jest dla mnie, dla Ciebie i zapewne dla większości mieszkańców naszego miasta, nie jest dostrzegany przez decydentów? Może nie chce być dostrzegany. Śmiem sądzić, że wówczas nie zarobiłyby na tym aż tyle firmy kooperujące z tym przedsięwzięciem

s&d szczepionkowy faszyzm30.04.2019 1:02

Dzieci z różnymi dysfunkcjami układu nerwowego przybywa. Przyczyny? Słuchając "uczonych" (utrzymywanych przez granty big farmy) to genetyka itp. brednie.
Włączając logikę: chemia w żywności i powietrzu (chemitrails), wyjałowione pożywienie (przez nawozy i sztuczne pasze), elektrosmog, powikłania okołoporodowe, sztuczna odzież... ale przede wszystkim: szczepionki napchane truciznami (najbardziej znane to rtęć i aluminium). Ludzi, którzy dopiero po krzywdzie swoich dzieci przejrzeli na oczy, przybywa (tzw. nop-y, które ciężko nawet zgłosić w naszej korupcjogennej "służbie" zdrowia).
A szkołę można w całości przenieść na ul. Kaszubską (do byłej "7"). Dostosować za mniejsze pieniądze, niż remont obecnej i po kłopocie.

Pokaż wszystkie opinie (31)