Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
TEB
30 kwietnia 2019

JSW oferuje po 20 tys. zł

JSW oferuje po 20 tys. zł
fot. pixabay

Jastrzębska Spółka Węglowa oferuje 20 tys. zł - przy czym należy podkreślić - wirtualnych pieniędzy, którymi można inwestować na giełdzie w grze internetowej.

JSW zaprasza do wzięcia udziału w projekcie realizowanym przez gazetę Parkiet - gra giełdowa Parkiet Challenge. Każdy zainteresowany światem giełdy i inwestowania może się sprawdzić nie ryzykując utraty pieniędzy. Wystarczy zarejestrować się na stronie  gra.parkiet.com.

- Jastrzębska Spółka Węglowa została partnerem projektu, który ma za zadanie edukować inwestorów chcących rozpocząć przygodę z giełdą papierów wartościowych.

Rywalizacja konkursowa rusza 13 maja i potrwa do 7 czerwca. Każdy uczestnik otrzyma do dyspozycji wirtualne 20 tys. zł. Pierwszy etap będzie polegał na inwestowaniu w spółki z WIG30 i pomnażaniu kapitału. W kolejnym etapie zdobywa się nagrody w rankingach tygodniowych. Po czterotygodniowej rywalizacji w internecie będzie miał miejsce finał, do którego przejdzie dziesięciu najlepszych uczestników. Finał odbędzie się 18 czerwca na żywo w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Zwycięzca otrzyma 20 tys. zł,  a kolejni gracze 10 tys. zł i 5 tys. zł oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe – informuje JSW.

Ponadto na łamach gazety Parkiet zamieszczane będą komentarze przygotowane przez dziennikarzy gazety i biuro relacji inwestorskich JSW, w których omawiane będą trendy, a także bieżąca sytuacja rynku kapitałowego z uwzględnieniem branży surowcowej. Zarejestrować można się do 31 maja.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW" "Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW"

JSW będzie szukać węgla w lubelskiem JSW będzie szukać węgla w lubelskiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
BYK05.05.2019 17:45

Oj ten olbrzym na glinianych kulosach runie, oj runie. Pieniądze tu sie wydaje na prawo i lewo. Krowa kiedy ś tez przestaje mleko dawać.

Do bankier05.05.2019 8:27

Chyba węgla energetycznego głównie....

Dżordż prosto z drzewa03.05.2019 10:34

@Jonek Ale do kogo tutaj kierujesz swoje żale? Do niewzruszonych twoim losem forumowiczów? Zwróć się z tym do waszych ZZ. Macie ich tam bez liku i stoją na straży waszych praw. W czym problem? Nie rozumiem tego

Jonek03.05.2019 8:39

Oddac barburke i 14stke za 2016 emerytom

Bankier03.05.2019 7:12

Bal na Tytaniku
Notowania cen węgla z dnia 2019-04-25
ARA 70 USD/Mg

Lowerboj03.05.2019 6:12

Z ostatniej chwili...
1. Według oficjalnego komunikatu z UM, wczoraj podczas uroczystego przemarszu główną arterią miasta pani prezydent rozwadała flagi.
2. Według niezależnych mediów, wczoraj w trakcie nie uroczystego przemarszu, ale nielegalnej manify, nie główną arterią miasta, ale żelaznym szlakiem rowerowym, nie pani prezydent, ale cyganie, nie rozdawali, a kradli, nie flagi, a rowery.
Poza tym wszystko się zgadza ;-)

Słońce Peru 02.05.2019 17:41

Z biało czerwoną smuga i z logo nzss Solidarność co nie którzy mają nawet takie logo na czole

Pokaż wszystkie opinie (25)