Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
EkoOkna
2 maja 2019

W czwartek nie przejedziesz al. Piłsudskiego

W czwartek nie przejedziesz al. Piłsudskiego
fot. MOSiR

W czwartek, na dzień 2 maja, przypada Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Magistrat zachęcą do wywieszenia Biało-Czerwonej. Zaprasza też na przemarsz, który odbędzie się po południu. Jednak wiążą się z tym utrudnienia na drogach.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że dnia 2 maja w godzinach od 17.00 do 18.30 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na Alei Józefa Piłsudskiego od Ronda Centralnego, przez ulicę Cieszyńską, ulicę Kazimierza Wielkiego w kierunku Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

15. rocznica wejścia do Unii Europejskiej. 500 flag do wzięcia 15. rocznica wejścia do Unii Europejskiej. 500 flag do wzięcia

J. Wałęsa: "PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej" J. Wałęsa: "PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Znafca06.05.2019 6:29

@Jkh Piszesz banialuki. Były koncerty, nawet klilka. W Jarze Południowym. Rzecz jasna tuż obok "atrakcji" dla dzieci w stylu dmuchany zamek i podskakiwanie na linie. Nazw zespołów nie pamiętam, ale z całą pewnością według organizatorów były to gwiazdy pierwszej ligii. Nie wiem pierwszej ligii czego, ale na pewno nie śpiewania.

Obserwator04.05.2019 11:06

Komentarze jałowe,źenada czytać, ludzie co Was zadowoli chyba nic.

Jkh03.05.2019 16:53

Szkoda że miasto na majówkę nic zorganizował żadnego koncertu trzeba było wyjechać do sąsiednich miast jak Rybnik Ustroń czy Cieszyn

Radio Teheran03.05.2019 15:42

@Lowerboj
Pierogi ruskie to tam, gdzie Rus byla: dzisiejsza Ukraina i Slowacja,w Polsce nad Dunajcem, w Beskidzie Niskim i w Bieszczadach.
I pewnie tez tam, gdzie Rusini emigrowali: do Ameryki i w rozne rejony Austro-Wegier, np. do urodzajnej Wojwodiny (gdzie jezyk Rusinski jest jednym z oficjalnych, dzis Wojwodina lezy w Serbii).

Prawdomowny03.05.2019 13:35

@Lowerboj: nie wiem ale zupki chińskie w Radomiu ;)

Zorientowany03.05.2019 12:46

W tej waszej osadzie górniczej, nawet kiedy nic się nie dzieje, a przeważnie nic się nie dzieje. to nie da się w normalny cywiizowany przejechać al. Piłsudskiego. Szczególnie od ul Pszczyńskiej w kierunku śmiesznego UM.

Lowerboj03.05.2019 6:07

@Radio Teheran
Znakiem tego skoro piwo jastrzębskie produkowane jest w Bytomu, to gdzie się robi pierogi ruskie?

Pokaż wszystkie opinie (20)