Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
7 maja 2019

Remont WSS 2 - jak dostać się do POZ i nocnej opieki zdrowotnej?

Remont WSS 2 - jak dostać się do POZ i nocnej opieki zdrowotnej?
fot. WSS 2

W jastrzębskim szpitalu trwa remont budynku, w którym znajdują się poradnie specjalistyczne.  Spowodowało to, że do poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz laboratorium diagnostycznego można dostać się przez wejście boczne lecznicy.

Do Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej oraz Laboratorium Diagnostycznego można przejść wyłącznie przez klatkę schodową lub za pomocą windy zlokalizowanej na Oddziale Pediatrycznym.

- Najłatwiejsza droga prowadzi przez wejście boczne do szpitala, następnie należy się kierować w lewo.  Klatka schodowa oraz winda na Oddziale Pediatrycznym są oznaczone i prowadzą na pierwsze piętro. Po pokonaniu schodów lub wyjściu z windy jesteśmy praktycznie na miejscu - wystarczy zwrócić się w lewo.  Bardzo prosimy o wyrozumiałość i liczymy na to, że efekty tych starań będą satysfakcjonujące i wynagrodzą wszelkie niedogodności – mówi rzecznik szpitala Marcelina Twardowska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

WSS2: "Reagujemy na każdy niepokojący sygnał" WSS2: "Reagujemy na każdy niepokojący sygnał"

Co dalej z wiaduktem? Miasto czeka na rozstrzygnięcie konkursu Co dalej z wiaduktem? Miasto czeka na rozstrzygnięcie konkursu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Lowerboj07.05.2019 6:12

Znakiem tego, kiedy pani Kuczera przestanie zarządzać MZK, to też z miejsca przeprowadzą tam duży remont?