Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
8 maja 2019

Uwaga! Do godz. 22:00 policjanci kontrolują pieszych

Uwaga! Do godz. 22:00 policjanci kontrolują pieszych
fot. KMP Jastrzębie

W środę, do późnych godzin wieczornych, policjanci szczególnie kontrolują pieszych i rowerzystów. Lepiej, nie tylko w tym dniu, stosować sie do przepisów ruchu drogowego. 

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego w dużej mierze zależy od nich samych. Piesi niejednokrotnie stają się ofiarami tragicznych wypadków, których przyczyna wynika często z nieprzestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

- W wojewódzkie działania zaangażowani są także policjanci z jastrzębskiej drogówki. Celem akcji jest przede wszystkim dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych. Działania ukierunkowane są na zapobieganie i zwalczanie zachowań powodujących główne zagrożenie pieszych w ruchu drogowym. Stróże prawa będą zwracać szczególną uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie się przyglądać, czy piesi nie łamią obowiązujących przepisów. Akcja zakończy się o 22:00 - mówi mł.asp. Halina Semik, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na klatce schodowej? Pożar na klatce schodowej?

Morderstwo 24-latki w Jastrzębiu. Została ugodzona nożem Morderstwo 24-latki w Jastrzębiu. Została ugodzona nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość09.05.2019 13:35

Pilnują plomb założonych na kracie przy byłym przejściu podziemnym na Północnej. Bo bezdomni chcieli tam wejść. Akcja jak z FBI.

Lowerboj09.05.2019 10:27

@Gość Oni patrzyli jak piesi przechodzą przejściem podziemnym i czy nie zakłócają spokoju tamtejszych meneli

Gość09.05.2019 10:05

Ciekawe gdzie patrzyli. Łajzy jak łaziły na czerwonym świetle tak dalej łażą.

Dżordż prosto z drzewa09.05.2019 8:27

Nic to, ale po 22:00 to już hulaj dusza, piekła nie ma. Taka sytuacja.

Lowerboj09.05.2019 6:06

@Janusz Tracz Ja też, ale to wynikało z faktu, że patrzyłem na drogę przed siebie i się nie rozglądałem dokoła.

Janusz Tracz 08.05.2019 21:27

jechałem przez miasto kilka razy, nikogo nie widzialem

Gość08.05.2019 20:39

Zenada wczoraj zostal ujety pijany motorowerzysta mial 3,66 promila . Panowie policjanci zamoast go zatrzymac to go wypuscili:) brawo !!!!!! A pan rzekomo bezdomny po odjeździe policji pojechal motorkiem do domu:)

Pokaż wszystkie opinie (10)