Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
9 maja 2019

36-latek chciał pobić mundurowych

36-latek chciał pobić mundurowych
fot. Śląska Policja

Zwyzywał policjantów będąc pod wpływem alkoholu. Chciał pobić funkcjonariuszy.  Został zatrzymany. 36-latek odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

W poniedziałek około godz.17.00 z polecenia dyżurnego, policjanci udali się na zakłócanie miru domowego. Zgłaszający mężczyzna oświadczył, iż w mieszkaniu, które wynajmuje doszło do szarpaniny dwóch mężczyzn, którzy bez jego zgody weszli do mieszkania. Urządzili sobie tam libację alkoholową, on natychmiast zadzwonił na policję po pomoc.

- W mieszkaniu mundurowi zastali nieład, porozrzucane rzeczy oraz dwóch mężczyzn, od których była wyczuwalna woń alkoholu. Jeden z mężczyzn siedział na podłodze, drugi spał. 36-letni mężczyzna po przebudzeniu nie podał swoich danych osobowych, stał się bardzo agresywny, wypowiadał słowa wulgarne skierowane do policjantów. Kilkukrotnie policjanci pouczali mężczyznę, aby się uspokoił i zachowywał zgodnie z prawem.  W trakcie kiedy mężczyzna zacisnął pięści, przyjął postawę walki i zrobił krok w kierunku mundurowych został natychmiast obezwładniony, użyto środków przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek. Słowa wulgarne i nieprzyzwoite wobec mundurowych padały także w szpitalu. Mężczyzna został zatrzymany. Drugi mężczyzna 35-letni, który znajdował się w mieszkaniu, okazał się osobą poszukiwaną. Zatrzymany przez policjantów został doprowadzony do Zakładu Karnego celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności, za kierowanie pojazdem po alkoholu. W mieszkaniu na stole ujawniono narkotyki do których zatrzymani mężczyźni nie przyznawali się. O dalszym losie zatrzymanych decydować będzie sąd - informuje Halina Semik, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wezwał policję do... bolącego gardła Wezwał policję do... bolącego gardła

Nerwowe zachowanie zwróciło uwagę mundurowych Nerwowe zachowanie zwróciło uwagę mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Lowerboj09.05.2019 10:23

@Lowermłot Załóżmy, że masz rację. Wobec tego skoro jesteś tak świetnie poinformowany, to może jeszcze dodasz, że to, co robię - czyli piszę bełkot - jest ustawowo zakazane? Rozwiązanie jest proste - nie czytaj tego ;-)

Lowermłot09.05.2019 8:59

I Teheran to jedna i ta sama osoba , codziennie od 5-tej rano siedzi przed kompem i zastanawia się jaki by tu dziś bełkot z siebie przelać na ekran bredząc jak potłuczony bez sensu.

Dżordż prosto z drzewa09.05.2019 8:26

"Słowa wulgarne i nieprzyzwoite wobec mundurowych padały także w szpitalu." To znaczy, jak dobrze rozumiem, kiedy policjanci pojawili się w szpitalu, zostali obrzuceni wyzwiskami przez wszystkich napotkanych pacjentów?

Dżordż prosto z drzewa09.05.2019 8:25

"mężczyzna zacisnął pięści, przyjął postawę walki i zrobił krok" Opis sytuacyjny żywcem wyjęty z akcji w Matrixie

Radio Teheran09.05.2019 6:08

Miasto dziczeje.

Lowerboj09.05.2019 6:03

"Jeden z mężczyzn siedział na podłodze, drugi spał." Podstawą do przeprowadzenia dalszych działań jest z całą pewnością dokładna analiza sytuacji. W tym przypadku jastrzębscy stróże prawa stanęli na wysokości zadania.