Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
9 maja 2019

Sprawdzą czym palisz w piecu. Sąsiad im powie

Sprawdzą czym palisz w piecu. Sąsiad im powie
fot. pixabay

„Czym grzeje sąsiad” - pod takim hasłem realizowana będzie inwentaryzacja źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych w Jastrzębiu-Zdroju.

- Od 15 maja do 30 września 2019 roku w budynkach zlokalizowanych na terenie miasta planowane jest przeprowadzenie inwentaryzacji dotyczącej źródeł ciepła, termomodernizacji oraz odnawialnych źródeł energii. Inwentaryzację przeprowadzi zespół ankieterów z Zakładu Analiz Środowiskowych Eko-precyzja Czupryn Paweł. Ankieterzy będą legitymować się identyfikatorem z imieniem i nazwiskiem oraz upoważnieniem podpisanym przez Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój - informuje jastrzębski magistrat.

Zaangażowanie i podanie ankieterom wiarygodnych informacji pozwoli na opracowanie działań oraz propozycji wsparcia (dotacji) dla mieszkańców, związanych z poprawą jakości powietrza atmosferycznego w naszym mieście.

Urzędnicy proszą mieszkańców o współpracę z ankieterami, celem sprawnego przeprowadzenia inwentaryzacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przedszkola będą chronione przed smogiem Przedszkola będą chronione przed smogiem

We wtorek bardzo zła jakość powietrza We wtorek bardzo zła jakość powietrza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Dżordż prosto z drzewa10.05.2019 5:53

@Gość "I już wiadomo że Dżordż prosto z drzewa jeździ śmierdzącym pasatem 1.9TDI" Wszystko się zgadza, tyle tylko, że nie Dżordż prosto z drzewa a Lowerboj, nie jeździ, a opowiada, nie śmierdzacym tylko niebywałe i nie passatem 1,9TDI a historie. Zapraszam na jego profil FB, Insta i Tweetera, gdzie pisze całą prawdę o J-biu ;-)

gumowiec09.05.2019 17:30

Kiedyś paliło się gumowcami i było wszystko dobrze a teraz pseudo ekolodzy wymyślają a niech się przyjrzą składom pożywienia w sklepach co tam za rakotwórcze świństwa w majestacie prawa nam serwują tu jest problem a nie nasze czarne złoto ręce precz od węgla toż to naturalny opał z drzew i paproci które zmieniały się przez wiele lat w torf a potem węgiel a co taki Biedroń może wiedzieć o węglu lub o czymkolwiek zwykły szkodnik i populista.

Gość09.05.2019 16:43

I już wiadomo że Dżordż prosto z drzewa jeździ śmierdzącym pasatem 1.9TDI

Somsiad09.05.2019 15:22

Ja palę wynglem

Dżordż prosto z drzewa09.05.2019 13:28

@Gość "To może jeszcze podawać numery rejestracyjne kopciuchów i śmierdzieli samochodowych." To może jeszcze podawać numery PESEL osób co najmniej niezrównoważonych intelektualnie i wypisujących banialuki?

Erwin09.05.2019 13:06

Ludzie nie chorują od dymu z kominów tylko od jedzenia pełnego konserwantów i pryskania pól randapem.To od tego jest rak.Popatrzcie w sklepie na półki pełne konserw z data przydatności do spożycia do 2025 tu jest sedno chorowania ludzi.

Gość09.05.2019 11:37

To może jeszcze podawać numery rejestracyjne kopciuchów i śmierdzieli samochodowych.

Pokaż wszystkie opinie (16)