Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
9 maja 2019

Sprawdzą czym palisz w piecu. Sąsiad im powie

Sprawdzą czym palisz w piecu. Sąsiad im powie
fot. pixabay

„Czym grzeje sąsiad” - pod takim hasłem realizowana będzie inwentaryzacja źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych w Jastrzębiu-Zdroju.

- Od 15 maja do 30 września 2019 roku w budynkach zlokalizowanych na terenie miasta planowane jest przeprowadzenie inwentaryzacji dotyczącej źródeł ciepła, termomodernizacji oraz odnawialnych źródeł energii. Inwentaryzację przeprowadzi zespół ankieterów z Zakładu Analiz Środowiskowych Eko-precyzja Czupryn Paweł. Ankieterzy będą legitymować się identyfikatorem z imieniem i nazwiskiem oraz upoważnieniem podpisanym przez Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój - informuje jastrzębski magistrat.

Zaangażowanie i podanie ankieterom wiarygodnych informacji pozwoli na opracowanie działań oraz propozycji wsparcia (dotacji) dla mieszkańców, związanych z poprawą jakości powietrza atmosferycznego w naszym mieście.

Urzędnicy proszą mieszkańców o współpracę z ankieterami, celem sprawnego przeprowadzenia inwentaryzacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Dzisiaj policja kontroluje samochody Uwaga! Dzisiaj policja kontroluje samochody

5 mln zł długu do spłacenia. Kiedy oddadzą? Nie wiadomo  5 mln zł długu do spłacenia. Kiedy oddadzą? Nie wiadomo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Dżordż prosto z drzewa10.05.2019 5:53

@Gość "I już wiadomo że Dżordż prosto z drzewa jeździ śmierdzącym pasatem 1.9TDI" Wszystko się zgadza, tyle tylko, że nie Dżordż prosto z drzewa a Lowerboj, nie jeździ, a opowiada, nie śmierdzacym tylko niebywałe i nie passatem 1,9TDI a historie. Zapraszam na jego profil FB, Insta i Tweetera, gdzie pisze całą prawdę o J-biu ;-)

gumowiec09.05.2019 17:30

Kiedyś paliło się gumowcami i było wszystko dobrze a teraz pseudo ekolodzy wymyślają a niech się przyjrzą składom pożywienia w sklepach co tam za rakotwórcze świństwa w majestacie prawa nam serwują tu jest problem a nie nasze czarne złoto ręce precz od węgla toż to naturalny opał z drzew i paproci które zmieniały się przez wiele lat w torf a potem węgiel a co taki Biedroń może wiedzieć o węglu lub o czymkolwiek zwykły szkodnik i populista.

Gość09.05.2019 16:43

I już wiadomo że Dżordż prosto z drzewa jeździ śmierdzącym pasatem 1.9TDI

Somsiad09.05.2019 15:22

Ja palę wynglem

Dżordż prosto z drzewa09.05.2019 13:28

@Gość "To może jeszcze podawać numery rejestracyjne kopciuchów i śmierdzieli samochodowych." To może jeszcze podawać numery PESEL osób co najmniej niezrównoważonych intelektualnie i wypisujących banialuki?

Erwin09.05.2019 13:06

Ludzie nie chorują od dymu z kominów tylko od jedzenia pełnego konserwantów i pryskania pól randapem.To od tego jest rak.Popatrzcie w sklepie na półki pełne konserw z data przydatności do spożycia do 2025 tu jest sedno chorowania ludzi.

Gość09.05.2019 11:37

To może jeszcze podawać numery rejestracyjne kopciuchów i śmierdzieli samochodowych.

Lowerboj09.05.2019 11:21

A niezorientowani w temcie realnych zarobków w Czechach niech dalej hejtują https://www.money.pl/gospodarka/praca-w-czechach-za-17-tys-zl-z-premia-tak-zarabia-sie-w-fabrykach-skody-6378356246951553a.html 

K309.05.2019 10:51

@Truciciel Niestety nie, na teren posesji prywatnej, w godz. 6 - 22, ma prawo wjeść kontrola ekologiczna (w praktyce straż miejsca) i dokonać kontroli pieca. Takie mamy prawo.

Truciciel 09.05.2019 10:22

Na teren posesji ma prawo wejść tylko policja i to z nakazem przeszukania. Jak władza chce się pozbyć problemu to niech podłączą wszystkie domy jednorodzinne do sieci ciepłowniczej

Pokaż wszystkie opinie (16)