Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
9 maja 2019

Mieszkańcy z pupilami na wspólnym spacerze

Mieszkańcy z pupilami na wspólnym spacerze
fot. Osiedle Pionierów

Grupa mieszkańców osiedla Pionierów wybrała się na marsz ze swoimi czworonożnymi pupilami. Chociaż pogoda w czasie majówki nie była najlepsza nie zabrakło chętnych do wspólnego spaceru.

Trasa spaceru wiodła ścieżkami lasu Kyndra. Psy wraz z właścicielami przemierzyły wspólnie 5 km. W tym czasie można było uzyskać fachową poradę Rafała Grzybka, który jest zoopsychologiem.

- Celem przedsięwzięcia jest  aktywny wypoczynek integracja mieszkańców oraz poszerzanie wiedzy o wychowaniu i zrachowaniach pupilów. W spacerze wzięło udział 30 czworonogów wraz ze swoimi opiekunami - mówi Beata Kisielewska, przewodnicząca Zarządu Osiedla Pionierów.

Podczas spaceru mieszkańcom dopisywał dobry humor, propozycja wspólnego wyjścia przypadła im do gustu. Wiadomo, że odbędą się kolejne marsze z czworonogami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy obrońcy zwierząt walczą o psa Jastrzębscy obrońcy zwierząt walczą o psa

Przybywa kotów w schronisku Przybywa kotów w schronisku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
rolnik12.05.2019 12:37

Akurat robiliśmy na polu jak ta zgraja szła koło nas. Większość psów bez smyczy i wszystkie bez kagańca. A nawóz jak zostawiały to niestety paniusie nie sprzątały.

Gość12.05.2019 8:06

Najczęsciej wychodzą tylko przed klatkę schodową albo do windy.

Lowerboj11.05.2019 21:57

@Spacerowicz Jak to co robiłem? Wspomagałem lokalną przedsiębiorczość. Jak? To proste. Siedziałem oglądając TVPiS, popijając jednocześnie nasze jastrzębskie piwo rzemieślnicze. W smaku nijakie, ale popieram!

Spacerowicz 11.05.2019 15:38

Worki i łopatki to standard na takich spacerach. Nie był nie widział a krytykuje. Ludzie zadowoleni psy szczęśliwe a zazdrośnicy standardowo wszystko krytykują. Co zrobiliście sami?

Lowerboj10.05.2019 6:15

@Spacerowicz Jakoś w dłoniach dzielnych właścicieli psów na powyższym zdjęciu nie widać łopatek i worków.

Spacerowicz09.05.2019 18:30

Właściciele psów sprzątali po nich!! Byłem, widziałem. Na wybieg dla psów też często chodzę i rzadko jest tam pusto. A "Oko proroka" ma niestety 100% racji, pies nie wyrzuciłby worka ze śmieciami przez balkon....

Dżordż prosto z drzewa09.05.2019 12:33

Jakie miasto, takie wydarzenia warte odnotowania medialnego post factum. Wyjście na spacer z psem. Brawo!

Lowerboj09.05.2019 10:57

@Radio Teheran Oj tam, oj tam. Przynajmniej "kompetentny" Wydział Zamówień Publicznych ma w co się bawić. Szkoda, że naszym kosztem. Przy okazji pozdrawiam panią Basię, naczelniczkę wspomnianego placu zabaw ;-)

Psi bobek09.05.2019 10:42

A pytanie kto te gó*** posprząta po tych psach ?

Radio Teheran09.05.2019 10:29

"obiecuje odtworzenie PKP"

Tak jak odtworzyli zoptymalizowana, ekologiczna, komunikacje autobusowa.
Teraz przetarg na rowery jest. Wybrali oferte za ponad pol miliona, potem caly przetarg uniewaznili, bo procedura byla dla zakupow do 30 tys. EUR. Oglosili nowy przetarg, znow do 30 tys. EUR.

Pokaż wszystkie opinie (20)