Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
9 maja 2019

Mieszkańcy z pupilami na wspólnym spacerze

Mieszkańcy z pupilami na wspólnym spacerze
fot. Osiedle Pionierów

Grupa mieszkańców osiedla Pionierów wybrała się na marsz ze swoimi czworonożnymi pupilami. Chociaż pogoda w czasie majówki nie była najlepsza nie zabrakło chętnych do wspólnego spaceru.

Trasa spaceru wiodła ścieżkami lasu Kyndra. Psy wraz z właścicielami przemierzyły wspólnie 5 km. W tym czasie można było uzyskać fachową poradę Rafała Grzybka, który jest zoopsychologiem.

- Celem przedsięwzięcia jest  aktywny wypoczynek integracja mieszkańców oraz poszerzanie wiedzy o wychowaniu i zrachowaniach pupilów. W spacerze wzięło udział 30 czworonogów wraz ze swoimi opiekunami - mówi Beata Kisielewska, przewodnicząca Zarządu Osiedla Pionierów.

Podczas spaceru mieszkańcom dopisywał dobry humor, propozycja wspólnego wyjścia przypadła im do gustu. Wiadomo, że odbędą się kolejne marsze z czworonogami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy obrońcy zwierząt walczą o psa Jastrzębscy obrońcy zwierząt walczą o psa

Przybywa kotów w schronisku Przybywa kotów w schronisku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
rolnik12.05.2019 12:37

Akurat robiliśmy na polu jak ta zgraja szła koło nas. Większość psów bez smyczy i wszystkie bez kagańca. A nawóz jak zostawiały to niestety paniusie nie sprzątały.

Gość12.05.2019 8:06

Najczęsciej wychodzą tylko przed klatkę schodową albo do windy.

Lowerboj11.05.2019 21:57

@Spacerowicz Jak to co robiłem? Wspomagałem lokalną przedsiębiorczość. Jak? To proste. Siedziałem oglądając TVPiS, popijając jednocześnie nasze jastrzębskie piwo rzemieślnicze. W smaku nijakie, ale popieram!

Spacerowicz 11.05.2019 15:38

Worki i łopatki to standard na takich spacerach. Nie był nie widział a krytykuje. Ludzie zadowoleni psy szczęśliwe a zazdrośnicy standardowo wszystko krytykują. Co zrobiliście sami?

Lowerboj10.05.2019 6:15

@Spacerowicz Jakoś w dłoniach dzielnych właścicieli psów na powyższym zdjęciu nie widać łopatek i worków.

Spacerowicz09.05.2019 18:30

Właściciele psów sprzątali po nich!! Byłem, widziałem. Na wybieg dla psów też często chodzę i rzadko jest tam pusto. A "Oko proroka" ma niestety 100% racji, pies nie wyrzuciłby worka ze śmieciami przez balkon....

Dżordż prosto z drzewa09.05.2019 12:33

Jakie miasto, takie wydarzenia warte odnotowania medialnego post factum. Wyjście na spacer z psem. Brawo!

Pokaż wszystkie opinie (20)