Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
10 maja 2019

Jastrzębianin chce zostać europosłem

Jastrzębianin chce zostać europosłem

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Jakub Gruszka jako jedyny jastrzębianin zgłosił swoją kandydaturę.

Jakub Gruszka startuje do euro parlamentu z listy Komitetu Wyborczego Wyborców KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY.

-  Kandyduję w wyborach do Europarlamentu, gdyż uważam, że obecną Unię należy zmienić. Zmienić we wspólnotę wolnych państw narodowych, które dzięki współpracy gospodarczej będą napędzać swój rozwój i budować dobrobyt obywateli. Również jako mieszkaniec górniczego miasta (i bodajże jedyny kandydat do Europarlamentu, który pracował fizycznie pod ziemią) chcę bronić naszych kopalń i naszego węgla. Świat znów zaczyna dostrzegać potencjał węgla - w Japonii powstaje 36 nowoczesnych elektrowni węglowych, które będą napędzać jej gospodarkę. Czas by Unia również zaczęła dostrzegać korzyści jakie możemy czerpać z nowoczesnych technologi wykorzystania czarnego złota - mówił Jakub Gruszka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie ma kandydata w Eurowyborach - to Jakub Gruszka! Jastrzębie ma kandydata w Eurowyborach - to Jakub Gruszka!

W komisji wyborczej można zarobić. Dieta od 350 zł W komisji wyborczej można zarobić. Dieta od 350 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (39)
kulis14.05.2019 11:45

Oto flagowy reprezentant katolickiego kraju w środku europy.

Precz z ojro13.05.2019 2:31

radio teheran, ty masz chyba płacone za ten trolling...
Z każdej wypowiedzi wylewa się marksistowski bełkot wrogi Bogu i ojczyźnie... Nie wiem czy jest sens komentować te brednie, czy traktować jak powietrze...?

Radio Teheran12.05.2019 16:22

"Kazdy narodowiec wspiera Polakow."

Historia uczy, ze od XIX w. ruchy narodowcow w roznych krajach byly inspirowane i wspierane przez mocarstwa.
Trudno sadzic, ze teraz jest inaczej.

Anna12.05.2019 13:03

Może jakby zgolił tą brodę to jeszcze jako tako by wyglądał

do jasiu12.05.2019 9:54

Ty najwięcej dopłacasz do kopalń, a do kościoła katolickiego w polsce miliony które kieckowi dostali to pewnie watykan dopłaca?

jasiu12.05.2019 2:17

ten człowiek nie będzie miał mojego głosu, chcę bronić polskich kopalń, człowieku, my do nich od 3 dekad dopłacamy, popatrz na naszych południowych sąsiadów, tam nikt po upadłych kopalniach niepłace a bezrobocie to ok 2 %.

Dżordż prosto z drzewa11.05.2019 22:09

@zły Pan kandydujący z falą hejtu musiał się liczyć wcześniej. Dlaczego nie jest tutaj oczerniana na przykład moja sąsiadka Helenka? Ponieważ ona się nigdzie nie pcha i nie robi z siebie tarczy strzelniczej dla hejterów ;-)

Pokaż wszystkie opinie (39)