Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°14°
14 maja 2019

Jak ciekawie spędzić noc? Może w galerii?

Jak ciekawie spędzić noc? Może w galerii?
fot. galeria Epicentrum

Jeśli ktoś nie wie, jak spędzić noc z piątku na sobotę to może wybrać się do galerii, a dokładnie do galerii „Epicentrum”.  Z piątku na sobotę odbędą się w niej ciekawe działania artystyczne.

Wystawy, warsztaty, muzyka na żywo to wszystko czekać będzie podczas Nocy w Galerii. Wydarzenie to, pod hasłem „Najsmutniejsze pejzaże ever (oraz trzy wesołe)”, odbędzie się 17 maja w Galerii Sztuki Epicentrum.

Na projekt składają się m.in.: wystawy malarstwa Magdaleny Daniec, Magdaleny Gogół oraz Roberta Bubla, warsztaty działań plastycznych (zapisy pod nr tel. 324731012), wielkoformatowy rysunek tworzony live przez artystów, losowanie obrazu jednego z artystów biorących udział w projekcie, losowanie plakatów Kai Renkas i Ryszarda Kaji, muzyka na żywo.

Na wszystkie atrakcje wstęp jest bezpłatny. Rozpoczęcie o godz. 19.00, w piątek 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Do galerii nie tylko na zakupy, również nocą Do galerii nie tylko na zakupy, również nocą

Przysmaki wielkanocnego stołu Przysmaki wielkanocnego stołu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość14.05.2019 22:29

A co w Galerii Historii Miasta? Nic? Czy to miejsce jeszcze istnieje? Raz na pół roku wystawa świątków to trochę za mało.

Jo-ha--nys.14.05.2019 20:58

Haaa! haaa !I to jest oferta dla mieszkańców Jastrzębia.Oprócz galerii jest jeszcze brodzik zwany basenem na ul.Cieszyńskiej.Wyprowadziłem się z Jastrzębia 25 lat temu i nic się nie zmieniło.Aha topole urosły.

Gość zołza z zofiówki 14.05.2019 17:22

Może tak ,,flasz mob,, Różne sceny i klimaty ,ręcze za powodzenie

józwa14.05.2019 16:33

W Jastrzębiu najciekawiej spędzić noc można w ogrzewalni dla bezdomnych albo trochę skromniej na dołku przy ul.Śląskiej.

Radio Teheran14.05.2019 15:50

Ja na fotografii widze ogladany przez szybe krzew targany wiatrem przez przejmujacy dudniacy wiatz pozna jesienia.
I kartofla.

Lowerboj14.05.2019 13:56

Spójrzmy raz jeszcze na zamieszczoną fotkę, ale obiektywnie, nie krytycznie. Czy prezentuje jakieś "dzieło" wybitnego artysty nurtu psychodelicznego? Może należy przechylić głowę o 90 stopni podczas oglądania?
Tylko w którą stronę? Oby w dobrą ;-)

kolina14.05.2019 11:38

Wspieram cię w twojej frustracji, Lowerboj.

Pokaż wszystkie opinie (10)