Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
14 maja 2019

Jak ciekawie spędzić noc? Może w galerii?

Jak ciekawie spędzić noc? Może w galerii?
fot. galeria Epicentrum

Jeśli ktoś nie wie, jak spędzić noc z piątku na sobotę to może wybrać się do galerii, a dokładnie do galerii „Epicentrum”.  Z piątku na sobotę odbędą się w niej ciekawe działania artystyczne.

Wystawy, warsztaty, muzyka na żywo to wszystko czekać będzie podczas Nocy w Galerii. Wydarzenie to, pod hasłem „Najsmutniejsze pejzaże ever (oraz trzy wesołe)”, odbędzie się 17 maja w Galerii Sztuki Epicentrum.

Na projekt składają się m.in.: wystawy malarstwa Magdaleny Daniec, Magdaleny Gogół oraz Roberta Bubla, warsztaty działań plastycznych (zapisy pod nr tel. 324731012), wielkoformatowy rysunek tworzony live przez artystów, losowanie obrazu jednego z artystów biorących udział w projekcie, losowanie plakatów Kai Renkas i Ryszarda Kaji, muzyka na żywo.

Na wszystkie atrakcje wstęp jest bezpłatny. Rozpoczęcie o godz. 19.00, w piątek 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Pub Fox jest obiektem ataków mieszkańców" "Pub Fox jest obiektem ataków mieszkańców"

2 tys. osób w galerii dzwonków. Wstęp jest bezpłatny 2 tys. osób w galerii dzwonków. Wstęp jest bezpłatny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość14.05.2019 22:29

A co w Galerii Historii Miasta? Nic? Czy to miejsce jeszcze istnieje? Raz na pół roku wystawa świątków to trochę za mało.

Jo-ha--nys.14.05.2019 20:58

Haaa! haaa !I to jest oferta dla mieszkańców Jastrzębia.Oprócz galerii jest jeszcze brodzik zwany basenem na ul.Cieszyńskiej.Wyprowadziłem się z Jastrzębia 25 lat temu i nic się nie zmieniło.Aha topole urosły.

Gość zołza z zofiówki 14.05.2019 17:22

Może tak ,,flasz mob,, Różne sceny i klimaty ,ręcze za powodzenie

józwa14.05.2019 16:33

W Jastrzębiu najciekawiej spędzić noc można w ogrzewalni dla bezdomnych albo trochę skromniej na dołku przy ul.Śląskiej.

Radio Teheran14.05.2019 15:50

Ja na fotografii widze ogladany przez szybe krzew targany wiatrem przez przejmujacy dudniacy wiatz pozna jesienia.
I kartofla.

Lowerboj14.05.2019 13:56

Spójrzmy raz jeszcze na zamieszczoną fotkę, ale obiektywnie, nie krytycznie. Czy prezentuje jakieś "dzieło" wybitnego artysty nurtu psychodelicznego? Może należy przechylić głowę o 90 stopni podczas oglądania?
Tylko w którą stronę? Oby w dobrą ;-)

kolina14.05.2019 11:38

Wspieram cię w twojej frustracji, Lowerboj.

Pokaż wszystkie opinie (10)