Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
Czarny Rycerz
15 maja 2019

Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych

Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych
fot. KMP Jastrzębie

W jednym z jastrzębskich lokali ukradł portfel z pieniędzmi w wysokości 1 tys. zł. Zanim został zatrzymany zdążył już częściowo wydać gotówkę.

W niedzielę około godziny 13.00 na ul. Śląskiej, 36-letnia kobieta zgłosiła, że w lokalu nieznany sprawca skradł jej portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 1 tys. zł. W barze zastano świadka, który oświadczył, że widział mężczyznę, który często bywa w tym miejscu. Widział jak kręcił się w pobliżu torebki, a następnie sięgnął do niej, wyciągnął portfel i szybko uciekł. Świadek podał mundurowym rysopis mężczyzny. Stróże prawa patrolując ulicę Katowicką zauważyli, jak trzech młodych mężczyzn trzyma osobę, której rysopis odpowiada sprawcy kradzieży.

- Młodzi jastrzębianie poinformowali policjantów, że znajdowali się w lokalu na ulicy Śląskiej i słyszeli jak kobieta krzyczy, że został jej skradziony portfel. Gdy udawali się do domu, to skojarzyli całą tą sytuację, rozpoznali mężczyznę, który dokonał tej kradzieży, więc go ujęli. W tym momencie nadjechał patrol policji, więc przekazali zatrzymanego w ręce mundurowych. Nie chciał on powiedzieć, skąd ma te pieniądze. W trakcie przejazdu do komendy, jastrzębianin przyznał się do kradzieży. W trackie przeszukania znaleziono gotówkę w kwocie 900 złotych. Mężczyzna oświadczył, że dokonał już zakupu jedzenia za skradzione pieniądze. 57-latek został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem ponad 2 promile - mówi mł.asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Jastrzębianin odpowie za swój czyn.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja szuka złodzieja sklepowego. Poznajesz go? Policja szuka złodzieja sklepowego. Poznajesz go?

Uwaga! Dzisiaj policja kontroluje samochody Uwaga! Dzisiaj policja kontroluje samochody

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
3sty16.05.2019 7:40

@Bibi: w szkołach jest 1000x wiecej pedofilow. Lepiej dziecka do szkoly nie puszczaj.

do Klient15.05.2019 18:55

He he co ty wiesz drobny pijaczku co ty wiesz he he

Do Lowerboj 15.05.2019 18:11

Oj tak dzieje się nie dobrze w twojej głowie i też zakładając że ją masz

Gość15.05.2019 16:55

Za debilizm nie płacą więc nie kompromituj się już więcej.

Klient15.05.2019 15:19

To była Pani Barmanka więc to robiła zarabiał na życie lamysy

Lowerboj15.05.2019 13:50

@Gość Dziś o 13:30 Czy nie przyszło tobie do głowy (naiwnie zakładam, że ją masz), że za aktywność mi płacą?

Bibi15.05.2019 13:44

Gerda Ja się boję kościoła tam są pedofile

Pokaż wszystkie opinie (14)