Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
Eko Okna
15 maja 2019

Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych

Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych
fot. KMP Jastrzębie

W jednym z jastrzębskich lokali ukradł portfel z pieniędzmi w wysokości 1 tys. zł. Zanim został zatrzymany zdążył już częściowo wydać gotówkę.

W niedzielę około godziny 13.00 na ul. Śląskiej, 36-letnia kobieta zgłosiła, że w lokalu nieznany sprawca skradł jej portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 1 tys. zł. W barze zastano świadka, który oświadczył, że widział mężczyznę, który często bywa w tym miejscu. Widział jak kręcił się w pobliżu torebki, a następnie sięgnął do niej, wyciągnął portfel i szybko uciekł. Świadek podał mundurowym rysopis mężczyzny. Stróże prawa patrolując ulicę Katowicką zauważyli, jak trzech młodych mężczyzn trzyma osobę, której rysopis odpowiada sprawcy kradzieży.

- Młodzi jastrzębianie poinformowali policjantów, że znajdowali się w lokalu na ulicy Śląskiej i słyszeli jak kobieta krzyczy, że został jej skradziony portfel. Gdy udawali się do domu, to skojarzyli całą tą sytuację, rozpoznali mężczyznę, który dokonał tej kradzieży, więc go ujęli. W tym momencie nadjechał patrol policji, więc przekazali zatrzymanego w ręce mundurowych. Nie chciał on powiedzieć, skąd ma te pieniądze. W trakcie przejazdu do komendy, jastrzębianin przyznał się do kradzieży. W trackie przeszukania znaleziono gotówkę w kwocie 900 złotych. Mężczyzna oświadczył, że dokonał już zakupu jedzenia za skradzione pieniądze. 57-latek został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem ponad 2 promile - mówi mł.asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Jastrzębianin odpowie za swój czyn.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Zderzenie samochodu z motocyklem na Cieszyńskiej Zderzenie samochodu z motocyklem na Cieszyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
3sty16.05.2019 7:40

@Bibi: w szkołach jest 1000x wiecej pedofilow. Lepiej dziecka do szkoly nie puszczaj.

do Klient15.05.2019 18:55

He he co ty wiesz drobny pijaczku co ty wiesz he he

Do Lowerboj 15.05.2019 18:11

Oj tak dzieje się nie dobrze w twojej głowie i też zakładając że ją masz

Gość15.05.2019 16:55

Za debilizm nie płacą więc nie kompromituj się już więcej.

Klient15.05.2019 15:19

To była Pani Barmanka więc to robiła zarabiał na życie lamysy

Lowerboj15.05.2019 13:50

@Gość Dziś o 13:30 Czy nie przyszło tobie do głowy (naiwnie zakładam, że ją masz), że za aktywność mi płacą?

Bibi15.05.2019 13:44

Gerda Ja się boję kościoła tam są pedofile

Pokaż wszystkie opinie (14)