Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
Czarny Rycerz
15 maja 2019

JSW zaczyna promowanie nauki kościoła od mszy świętej

JSW zaczyna promowanie nauki kościoła od mszy świętej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od mszy świętej w kościele „na górce” Jastrzębska Spółka Węglowa zaczyna promowanie proekologicznego nauczania Kościoła katolickiego. JSW przygotowała do tego celu specjalny autobus elektryczny.

W najbliższą niedzielę 19 maj 2019 r. o godzinie 12:30 w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się msza święta inaugurująca powstanie Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz projekt Caritas Polska i Jastrzębskiej Spółki Węglowej o nazwie „Mobilna Ambasada Laudato Si”.

- Wydarzenie będzie promowało proekologiczne nauczanie Kościoła. W akcji wykorzystany zostanie sponsorowany przez JSW autobus elektryczny, nazwany „Mobilną Ambasadą Laudato Si’”. Mobilna Ambasada podróżując po okolicznych parafiach, promować będzie proekologiczne nauczanie w kontekście papieskiej encykliki „Laudato Si'”. Pierwszy postój „Mobilej Ambasady Laudato Si” planowany jest właśnie w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju. Więcej informacji na stronie internetowej: www.fundacjajsw.pl - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW nie zgadza się z reportażem TVN JSW nie zgadza się z reportażem TVN

Ktoś chce przejąć polskie kopalnie? Ktoś chce przejąć polskie kopalnie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (58)
zły18.05.2019 17:56

Boże, widzisz tylu głąbów, i nie grzmisz...?
Lewak Bergolio coś beknął o "zmianach w klimacie" (które były, są i będą) a tu się zaczyna cyrk. Jedni tańczą, jak im gra inni dalej w nutę antykościelną.
A należy promować jak się da ogniwa paliwowe i produkować silniki na wodór. To jest przyszłość. Oczywiście nie rezygnować z węgla. Za dużo musiałbym tłumaczyć a i tak jakiś "teheran" i jemu podobni wysmarują durny komentarz...

Kris 18.05.2019 17:11

Teraz tylko zrobią z 40 misiewiczów dyrektorami spowiednic, i pasi. A ty rylu rób. Rób jak mawia Morawiecki za miskę ryżu.

Gość18.05.2019 7:25

Czyżby to reklama przykrywająca film braci Sekielskich? Dlaczego promuje się tylko jedną wiarę skoro jest wiele innych?

Kiedy premia!miała byc w czerwcu i nic! Podwyżki 17.05.2019 2:48

Kiedy premia!miała byc w czerwcu i nic! Podwyżki brak bo solidarność dogadana z PiSemem zeby w roku wyborczym nie było podwyzek!!!!!

menel16.05.2019 21:44

TERAZ zamiast alkomatów na bramie będą spowiednice,od 5:30 będzie spowiedź

Gość16.05.2019 17:38

Zamiast pouczeń BHP będzie kazanie. A po szychcie na spowiedź do szefa działu.
Kierownik będzie plebanem a planistka zakonnicą.
Tylko ZZ zaliczyć do szatana. I wszystko gra.
I niech mi jeszcze ktoś napisze "tępe ryle" Teraz to jesteśmy owieczki. Może i czarne owce po wyjeździe.

JSW jeszcze tylko chyba za IN-VITRO się nie wzięła. Choć po wyjazdach integracyjnych nie jedna zaszła w ciążę. Matek wiele z tego programu ale ojców tylko kilku za każdym razem. No ale wysoko postawionych w hierarchii spółkowo teraz kościelnej.
Amen.

Hans16.05.2019 17:23

No no niech się o te akcje modlą bo lecą na pysk.

Pokaż wszystkie opinie (58)