Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
17 maja 2019

Samochód wjechał pod nadjeżdżającą ciężarówkę

Samochód wjechał  pod nadjeżdżającą ciężarówkę
fot. jastrzebskiedrogi.pl

W środę około godziny 21:00 na ulicy Cieszyńskiej, skrzyżowanie ul. Libowiec z Kilińskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką.

Jak poinformowała mł.asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, kierujący samochodem marki Volvo, który wyjeżdżał z ulicy Kilińskiego wjechał wprost na jadącą z naprzeciwka ciężarówkę marki MAN. Doszło do zderzenia, na skutek którego osobówkę odrzuciło na kilkadziesiąt metrów od skrzyżowania, natomiast ciężarówka wpadła do rowu. Został staranowany znak drogowy, hydrant oraz ogrodzenie posesji. W zdarzeniu uszkodzono również przejeżdżający samochód marki Renault.

Na miejsce przybyły cztery zastępy strażackie, ratownictwo medyczne, dwa policyjne patrole. Ulica Cieszyńska przez pewien czas była wyłączona z ruchu.

Mimo tego, że wypadek wyglądał groźnie to nikomu nic się nie stało. Kierowca volvo został przebadany przez ratowników medycznych. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. Akcja wyciągania samochodu osobowego z rowu trwała do rana.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta po wypadku jest w stanie ciężkim Kobieta po wypadku jest w stanie ciężkim

Górnictwo najniebezpieczniejszym zawodem Górnictwo najniebezpieczniejszym zawodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość19.05.2019 15:36

Ronda,Szerokie drogi i co jeszcze?
Wymagacie drogi 7 pasmowej, chodników po 6m szerokich z każdej strony drogi, autostrad rowerowych itp. A jak przyjdzie na to przeznaczyć z 30cm z jakiegoś zieleńca to płacz i lament że zielone zabierają na drogi. A nie daj już boże jak by tak trza było teren prywatny zabrać pod taką inwestycję.
Jak nie wierzycie jakie z tym są problemy to zobaczcie co się dzieje przy przebudowie zakopianki. Państwo chciało dodatkowo tylko po 2m z każdej strony drogi zabrać z prywatnych rąk a dać pod drogę. Miejscowi się nie zgodzili. No to mają droga zrobiona na estakadzie. Omija ich prywatne knajpki. Mniej miejsca zajmuje itp.
Ludziom nie dogodzi. Chcą mieć ale nie chcą dać.

allep18.05.2019 21:45

proboszcz jestes WIELKI !!!

Bankier18.05.2019 17:54

Rondo? To trzeba wyburzyć domy wokoło. Zróbcie zrzutkę, kupcie te domy przy skrzyżowaniu i oddajcie gminie za symboliczną złotówkę pod rondo mądrale.

Do Proboszcz17.05.2019 21:16

Proboszcz masz u mnie piwo

Proboszcz17.05.2019 13:33

Andrzeju, zaprawdę owiadam ci, w piśmie jest napisane: "nikogo głupkiem nie nazywaj, albowiem sam żeś głupi".

Ruptawa17.05.2019 13:30

A gdzie niby tam ma byc rondo??? Jest to droga wojewódzka i miasto ma niewiele do powiedzenia!! Ponoć jest duża szansa na sygnalizację świetlną.

Gość17.05.2019 13:06

Co żeście się tych rond i świateł czepili. Myślicie że na radzie czy czerwonym świetle wam głupek nie wymusi?
Nauczcie się jeździć to podstawa ruchu drogowego.

Pokaż wszystkie opinie (13)