Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
21 maja 2019

Włamał się do myjni samochodowej

Włamał się do myjni samochodowej
fot. KMP Jastrzębie

Kara nawet 10 lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi Jastrzębia-Zdroju, podejrzanego o włamanie do samoobsługowej myjni samochodowej.

Do włamania doszło 11-go marca na terenie samoobsługowej myjni samochodowej, na ulicy Podhalańskiej, gdzie po wcześniejszym wyłączeniu energii elektrycznej dokonał włamania do panelu blokującego, skąd zabrał wrzutnik na monety o wartości 640 złotych, oraz dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 520 złotych.

- W trakcie włamania dokonał zniszczeń pulpitu sterującego myjnią oraz panela sterującego wartości prawie 30 000 złotych. W toku przeprowadzonych czynności okazało się, że czynu tego dopuścił się 36-letni jastrzębianin. Mężczyzna został zatrzymany trzy dni później przez policjantów wydziału kryminalnego. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara 10 lat więzienia - mówi mł.asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu

 Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Dżordż prosto z drzewa21.05.2019 12:56

Ale z tą kościelną ziemią Mateuszka Kłamczuszka to dobre jest. Rozdzielność majątkowa z żoną. Co chciał ukryć? A teraz ona twierdzi, że może oddać i pieniądze na Caritas przeznaczyć. Teraz? Kiedy mleko się wylało?

Radio Teheran21.05.2019 9:38

Mogl kupic sobie koscielna ziemie, ustawilby siie z rodzina do konca zycia.

Lowerboj21.05.2019 7:40

To nie wysokość grożącej kary za popełniony czyn ale jej egzekwowanie odstrasza potencjalnych złoczyńców. Co z tego, jak pedofile mają zmienione z 20 na 30 lat więzienia, skoro i tak zostanie im zasądzone 2 w zawiasach

jasiu21.05.2019 6:59

a za wyłudzenie 100 mln vat-u 1,5 roku w zawieszeniu