Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 maja 2019

Straż Miejska szuka chętnych do pracy

Straż Miejska szuka chętnych do pracy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Każdemu, komu kiedyś marzył się mundur ma szansę zrealizować swoje plany. Jastrzębska Straż Miejska poszukuje chętnych do pracy.

Wydział Straży Miejskiej, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miasta szuka kandydatów na strażników. Do obsadzenia są dwa etaty.

- Praca nie jest łatwa, ale stabilna i ciekawa, bo daje wiele okazji do sprawdzenia się w rozmaitych sytuacjach. Dokumenty należy składać do 27 maja - informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Radni nie będą uprzywilejowani Radni nie będą uprzywilejowani

Ukarano truciciela powietrza mandatem 500zł Ukarano truciciela powietrza mandatem 500zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
s&d szczepionkowy faszyzm22.05.2019 23:46

Jak zwykle chodzi o pieniądze. Niech figura/pacynka zrobi zrzutkę ze swojej skromnej pensji wraz z przyd.pasami na strażników. Wtedy będą chętni do tej roboty...

Prawdomowny22.05.2019 16:02

10tys brutto i możemy rozmawiać.

Gość22.05.2019 11:00

Trudno o aż tak leniwych pracowników, żeby sprawdzili się w SM.

Gość22.05.2019 10:49

Ile płacą za spanie? I czy trzeba pilnować właścicieli psów?

Rozwiązać ten paramilitarny oddział nieudaczników życiowych z parciem na mundur!

Gość zołza z zofiówki 22.05.2019 9:14

Macie konkurencję na żabce też wisi ogłoszenie -przyjmę do pracy XD

Ciocia Klocia22.05.2019 8:36

Pani prezydent usilnie zabiega o nowe miejsca pracy dla jastrzębian w naszym mieście i oto proszę, są! Oprócz tego pojawili się nowi inwestorzy, którzy już stawiają nowe hale produkcyjne w Jastrzębiu. Budują się tez nowe osiedla, a mieszkańcom żyje się dostatnio. Za to i nie tylko to w imieniu wszystkich mieszkańców - dziękujemy!

Dżordż prosto z drzewa22.05.2019 8:34

@do lowerboj Jak to gdzie tak płacą? W Czechach na produkcji. Ale nie w Karvinie, tylko trzeba się wybrać do Ostravy. Większość jastrzębian wybiera pierwszą lokalizację, bo bliżej, a potem narzekają, że kasa mogłabyć lepsza. Ale do Ostravy to już im się nie chce. A można szybko autostradą i to za darmo. Pogrzeb, poszukaj więcej informacji na ten temat, gdzie, które firmy i za ile. Wysil sie trochę, a nie żeby wszystko na tacy podać.

Gienek22.05.2019 8:33

Już widze te kolejki ... proponuje zatrudnić ludzi z grupą inwalidzką tak jak w ochronie bedziecie mieli więcej chetnych

dysydent22.05.2019 7:16

Mało tego że jak ''każdemu, komu kiedyś marzył się mundur'' oraz wożenie śmierdzących żuli śpiących po klatkach i ulicach do ogrzewalni to jest praca w sam raz dla niego.

do lowerboj22.05.2019 7:08

gdzie tak płacą? albo chociaż podobnie.

Pokaż wszystkie opinie (22)