Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
21 maja 2019

Straż Miejska szuka chętnych do pracy

Straż Miejska szuka chętnych do pracy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Każdemu, komu kiedyś marzył się mundur ma szansę zrealizować swoje plany. Jastrzębska Straż Miejska poszukuje chętnych do pracy.

Wydział Straży Miejskiej, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miasta szuka kandydatów na strażników. Do obsadzenia są dwa etaty.

- Praca nie jest łatwa, ale stabilna i ciekawa, bo daje wiele okazji do sprawdzenia się w rozmaitych sytuacjach. Dokumenty należy składać do 27 maja - informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Interwencje strażników miejskich są nagrywane Interwencje strażników miejskich są nagrywane

W Wigilię Urząd Miasta nieczynny W Wigilię Urząd Miasta nieczynny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
s&d szczepionkowy faszyzm22.05.2019 23:46

Jak zwykle chodzi o pieniądze. Niech figura/pacynka zrobi zrzutkę ze swojej skromnej pensji wraz z przyd.pasami na strażników. Wtedy będą chętni do tej roboty...

Prawdomowny22.05.2019 16:02

10tys brutto i możemy rozmawiać.

Gość22.05.2019 11:00

Trudno o aż tak leniwych pracowników, żeby sprawdzili się w SM.

Gość22.05.2019 10:49

Ile płacą za spanie? I czy trzeba pilnować właścicieli psów?

Rozwiązać ten paramilitarny oddział nieudaczników życiowych z parciem na mundur!

Gość zołza z zofiówki 22.05.2019 9:14

Macie konkurencję na żabce też wisi ogłoszenie -przyjmę do pracy XD

Ciocia Klocia22.05.2019 8:36

Pani prezydent usilnie zabiega o nowe miejsca pracy dla jastrzębian w naszym mieście i oto proszę, są! Oprócz tego pojawili się nowi inwestorzy, którzy już stawiają nowe hale produkcyjne w Jastrzębiu. Budują się tez nowe osiedla, a mieszkańcom żyje się dostatnio. Za to i nie tylko to w imieniu wszystkich mieszkańców - dziękujemy!

Dżordż prosto z drzewa22.05.2019 8:34

@do lowerboj Jak to gdzie tak płacą? W Czechach na produkcji. Ale nie w Karvinie, tylko trzeba się wybrać do Ostravy. Większość jastrzębian wybiera pierwszą lokalizację, bo bliżej, a potem narzekają, że kasa mogłabyć lepsza. Ale do Ostravy to już im się nie chce. A można szybko autostradą i to za darmo. Pogrzeb, poszukaj więcej informacji na ten temat, gdzie, które firmy i za ile. Wysil sie trochę, a nie żeby wszystko na tacy podać.

Gienek22.05.2019 8:33

Już widze te kolejki ... proponuje zatrudnić ludzi z grupą inwalidzką tak jak w ochronie bedziecie mieli więcej chetnych

dysydent22.05.2019 7:16

Mało tego że jak ''każdemu, komu kiedyś marzył się mundur'' oraz wożenie śmierdzących żuli śpiących po klatkach i ulicach do ogrzewalni to jest praca w sam raz dla niego.

do lowerboj22.05.2019 7:08

gdzie tak płacą? albo chociaż podobnie.

Pokaż wszystkie opinie (22)