Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
22 maja 2019

Poszukują domu tymczasowego dla zwierząt. Pomóżcie!

Poszukują domu tymczasowego dla zwierząt. Pomóżcie!
fot. pixabay

Często zwierzęta cudem uratowane z dotychczasowych „domów”, gdzie ich życie zamienione było w piekło, potrzebują zastępczego lokum. Także Wy możecie im pomóc.

OTOZ Animals w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje tymczasowego miejsca pobytu dla swoich, nie tylko czworonożnych, podopiecznych. Takiego domu szukają nie tylko psy i koty, trafiają się też gryzonie, króliki, ptaki, bydło, konie, a nawet zwierzęta egzotyczne.

- Koszty wyżywienia i weterynarza pokrywa OTOZ, więc wystarczy tylko trochę wolnego czasu i chęci. Domów szukamy zarówno na terenie Jastrzębia, jak i całego Śląska. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną na portalu społecznościowym. Nawet, jeśli w danym momencie nie możecie przyjąć zwierzaka, a chcecie zrobić to w przyszłości, piszcie! Każda osoba chętna jest na wagę złota - apeluje OTOZ Animals

Każdy może też dokonać wpłaty darowizny na numer konta: 40124043861111001086228991.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice i zawodnicy GiekSy razem pomagają Kibice i zawodnicy GiekSy razem pomagają

Zbiórka karmy na rzecz schroniska dla zwierząt. Nie tylko psy Zbiórka karmy na rzecz schroniska dla zwierząt. Nie tylko psy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Erwin Zielonka22.05.2019 7:39

Sziring Wielgus też oddała do schroniska ...A takie dobre serce twierdzi że ma.