Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
22 maja 2019

Poszukują domu tymczasowego dla zwierząt. Pomóżcie!

Poszukują domu tymczasowego dla zwierząt. Pomóżcie!
fot. pixabay

Często zwierzęta cudem uratowane z dotychczasowych „domów”, gdzie ich życie zamienione było w piekło, potrzebują zastępczego lokum. Także Wy możecie im pomóc.

OTOZ Animals w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje tymczasowego miejsca pobytu dla swoich, nie tylko czworonożnych, podopiecznych. Takiego domu szukają nie tylko psy i koty, trafiają się też gryzonie, króliki, ptaki, bydło, konie, a nawet zwierzęta egzotyczne.

- Koszty wyżywienia i weterynarza pokrywa OTOZ, więc wystarczy tylko trochę wolnego czasu i chęci. Domów szukamy zarówno na terenie Jastrzębia, jak i całego Śląska. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną na portalu społecznościowym. Nawet, jeśli w danym momencie nie możecie przyjąć zwierzaka, a chcecie zrobić to w przyszłości, piszcie! Każda osoba chętna jest na wagę złota - apeluje OTOZ Animals

Każdy może też dokonać wpłaty darowizny na numer konta: 40124043861111001086228991.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Do godz. 22:00 policjanci kontrolują pieszych Uwaga! Do godz. 22:00 policjanci kontrolują pieszych

Odbierz psa w sobotę ze schroniska Odbierz psa w sobotę ze schroniska

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Erwin Zielonka22.05.2019 7:39

Sziring Wielgus też oddała do schroniska ...A takie dobre serce twierdzi że ma.