Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
23 maja 2019

Czy jest praca w Jastrzębiu?

Czy jest praca w Jastrzębiu?
fot. UM Jastrzębie

Na temat tego czy są możliwości podjęcia pracy w Jastrzębiu zdania się podzielone. Będzie się można o tym przekonać podczas piątkowych targów pracy w hali Omega.

Impreza odbędzie się 24 maja w godz. od 10.00 do 12.00 w hali Omega przy ul. Harcerskiej 14a. Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza poszukujących pracy oraz pracodawców do udziału w targach.

Jak co roku, osoby pozostające bez pracy oraz pragnące zmienić zatrudnienie na lepsze, będą mogły zapoznać się z propozycjami firm reprezentujących różne gałęzie gospodarki. Czy oferty będą na tyle atrakcyjne, aby z nich skorzystać, to już pozostaje do oceny mieszkańców, którzy wezmą udział w targach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wzrasta zatrudnienie w Jastrzębskiej Spółce Węglowej Wzrasta zatrudnienie w Jastrzębskiej Spółce Węglowej

Jest praca! Tylko wybierać Jest praca! Tylko wybierać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Podatnik27.05.2019 22:39

PUP jest potrzebny tylko i wyłącznie ludziom tam pracującym.

Osadnik27.05.2019 13:47

Pośredniak jest potrzebny lebrom, obrotni ludzie zawsze pracę znajdą.

Jo-ha--nys.27.05.2019 9:20

To w Jastrzębiu nawet roboty nie ma ? Zapraszam do Żor.W Żorach jest wszystko ,bo władze miasta są kreatywne ,przeciwieństwie do władz Jastrzębia.

Gość27.05.2019 5:58

Robe i Kes. Praca czeka, sowite wypłaty również. Albo Continental. Chcesz zarabiac w euro? To zatrudnij się tam.

Kwk zofiowka25.05.2019 21:43

Taxi jest oblegane przez emerytów jeden mnie wiózł pracowal jako elektryk na zofiowce hm lezal na rozdzielni cwaniak jakich mało taki siwy i wredny

zuza25.05.2019 16:38

Każdy sam sobie może znaleźć pracę. PUP jest do tego niepotrzebny.

Gosciu25.05.2019 2:02

To prawda.Gdyby nie Czechy i kopalnie to bysmy mieli drugi Bytom,bylaby tragedia. A jak jest praca w ochronie to wszystko emeryci zajmuja. Mysla ze zaden mlody nie bedzie chcial za takie pieniadze robic. Wytlumaczenie ze emeryt nie ma co robic w domu,albo ze robi zeby na fajki zarobic nie jest wytlumaczeniem. Jest tyle pomyslow na spedzanie wolnego czasu ze wystarczy ruszyc glowa i chciec.

Pokaż wszystkie opinie (35)