Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
24 maja 2019

Zderzenie trzech samochodów

Zderzenie trzech samochodów
fot. KMP Jastrzębie

Na skrzyżowaniu ulicy Wielkopolskiej, Śląskiej, Mazowieckiej doszło do zderzenia trzech samochodów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W czwartek, parę minut po 12.00 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulicy Mazowieckiej z ulicą Śląską i Wielkopolską.

- Kierująca 41-letnia kobieta, wyjeżdżając z ulicy Śląskiej nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu samochodem VW Golf ulicą Mazowiecką, jadącemu w kierunku ulicy Podhalańskiej, w związku z czym doszło do zderzenia tych pojazdów. Kierujący golfem 51-letni jastrzębianin po zderzeniu siłą bezwładności uderzył w stojący na ulicy Wielkopolskiej samochód ciężarowy Renault. Na szczęście uczestnikom nic poważnego się nie stało. Jastrzębianka została ukarana mandatem za spowodowanie zdarzenia drogowego - mówi mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak podkreślają policjanci, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji w naszym regionie. Mundurowi apelują o ostrożność i przypominają, że wraz ze zmianą pogody powinniśmy zmienić technikę prowadzenia pojazdu. Zmienne warunki atmosferyczne, odczuwalne są dla kierowców. O szczególną ostrożność prosimy wszystkich uczestników dróg. Szczególnie apelujemy jednak do młodych stażem kierowców, którzy nie posiadają doświadczenia podczas jazdy. Nietypowe zachowanie samochodu może spowodować dla nich zaskoczenie tragiczne w skutkach. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję

Wpadł w ręce policjantów... na balkonie Wpadł w ręce policjantów... na balkonie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
do Kefir26.05.2019 11:36

To niebieskie to Lanos a to czerwone to Matiz.

Kefir25.05.2019 7:53

A gdzie specjalisci od marek samochodow?

Gość24.05.2019 19:14

@ Wanda Weranda, szczał ci w twarz za to.

Prawdomowny24.05.2019 17:55

Rondo tam zróbcie, miejsca jest dość.

Wanda Weranda24.05.2019 12:57

Każdemu może się zdarzyć. Sama miałam podobną słuczkę, kiedy tak z górki pędziłam na wyprzedaż w CCC. Koleżanka do mnie właśnie wtedy zadzwoniła no to odebrałam podczas jazdy, bo kulturalna przecież jestem ;-)

Gość24.05.2019 11:38

@Kleryk na estradzie, raczej tunel z rondem tam by się przydał, jak w Katowicach przy spodku.

Gość24.05.2019 11:27

Bo to właśnie była wina śliskiej nawierzchni, braku opadów, ostrych promieni słonecznych i rzęsistego deszczu!

Dżordż prosto z drzewa24.05.2019 10:35

@Kleryk na estradzie Nierozsądnych zapędów nie powstrzyma nawet sygnalizacja. Brak znajomości podstawowych zasad w ruchu drogowym to druga sprawa. Pewnie, ułatwiajmy wszystkim, co siadać za kółkiem nie powinni, życie. Tutaj światła, tam rondo. Potem taki jeden z drugim wjedzie na normalne skrzyżowanie i amba

Kleryk na estradzie24.05.2019 7:15

Tam już dawno powinna być sygnalizacja.

Lowerboj24.05.2019 7:13

Zaraz sie posypią komentarze "snafcuf temató" że zawiniła aura pogodowa, słaba widoczność, źle wyprofilowany skręt, kiepskiej jakości masa bitumiczna na nawierzchni, okoliczne drzewa i ptaki, jak również podziemne cieki wodne. Wszystko, dosłownie wszystko przyjmuje się za pewnik przczyny, tylko nie winę kierowcy. Co to, to nie!

Pokaż wszystkie opinie (10)