Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
23 maja 2019

Do wylosowania rejs pod żaglami

Do wylosowania rejs pod żaglami

Dni Jastrzębia-Zdroju zbliżają się wielkimi krokami. Nie zabraknie atrakcji w tym szczególnym czasie. Będzie można wylosować rejs pod żaglami.

Jedną z atrakcji Dni Miasta, które przypadają na 14 i 15 czerwca, będzie losowanie rejsu na jachcie GYC "Szkwał" Jastrzębie-Zdrój. Szansę na zdobycie tej oryginalnej niespodzianki ma każdy uczestnik imprezy.

Przypomnijmy, że na Stadionie Miejskim zaprezentują się znani artyści polskiej sceny: Smolasty,  Dawid Kwiatkowski , Kasia Kowalska, Ørganek, zespół Lady Pank. Wystąpią także jastrzębscy artyści: Jakub Moroń, Jessica Łuczak, Magdalena Piaszczyk, Anna Janulek, Agnieszka Brzykcy i Weronika Machura. Uroczystości uświetnią pokazy, przygotowane przez Studio Tańca i Ruchu „Szok”, Studio Tańca „Dance Passion” i Studio Tańca „Explozja Tańca”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Odrą Opole 2:0 GKS Jastrzębie wygrywa z Odrą Opole 2:0

GKS Jastrzębie remisuje z  Bełchatowem GKS Jastrzębie remisuje z Bełchatowem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
No nie wiem, nie wiem...28.05.2019 13:29

Żwawa to ja tak na żonę wołam, kiedy na schłodzone piwko czekam przed telewizorkiem oglądając TVP1 i TVP2

polska języka trudna26.05.2019 23:45

Jeśli rejs na Morsie, to tylko AWARIA:)

do Elwis26.05.2019 11:24

To Elwis jednak żyje?

Elwis sy mszano25.05.2019 16:13

Jo rzech rozki jedyn byli na rejsie i rzech sie mało co nie utopioł na olzie mie dentka penkli i terozki eno leża kole brzega .

jes25.05.2019 15:45

Będzie ten rejs na Gmyrdku i Szotkówce

Kefir25.05.2019 7:49

Do wygrania rejs!
Dojazd, pobyt i wyzywienie na koszt wlasny.

Wanda Weranda24.05.2019 12:52

A kto będzie robił za kulawego pirata ze szpatną facjatą? Może być nawet kobieta. Na szczęście znam jedną kandydatkę na to zaszczytne stanowisko. Aktualnie również zajmuje pewne staowisko, na które kandydowała ;-)

Pokaż wszystkie opinie (12)