Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
30 maja 2019

62-letni jastrzębianin zginął w nurtach wodospadu

62-letni jastrzębianin zginął w nurtach wodospadu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

62-letni jastrzębianin został porwany przez prąd rzeczny i wciągnięty przez wodospad. Niestety nie przeżył.

 Wypoczywający w Ustroniu 62-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju, podczas spaceru postanowił przejść przez próg rzeczny niedaleko ul. Kuźniczej. Towarzysząca mu 76-letnia kobieta ostrzegała go i prosiła, żeby nie wchodził do rzeki, ponieważ nurt był bardzo silny.

- Niestety, mężczyzna wszedł do wody, gdzie natychmiast został porwany przez prąd rzeczny i „wciągnięty” pod wodospad. 62-latka z wody wyciągnęli strażacy. Niestety, pomimo długiej walki o jego życie, mężczyzny nie udało się uratować - informuje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie czterech samochodów Zderzenie czterech samochodów

10-letnia rowerzystka wjechała pod samochód. Dziecko w szpitalu 10-letnia rowerzystka wjechała pod samochód. Dziecko w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Thc31.05.2019 14:22

@Lowerboj- synu, pytaj i ucz się.

Lowerboj31.05.2019 6:08

@Thc Jesteś moim idolem. Może wspólnie partię założymy? Czekaj, czekaj... Przydałaby sie jakaś chwytliwa nazwa. Może "Spring"? Przyciągniemy do siebie środowiska LGBT oraz kolorowych imigrantów. Już się cieszę!

Thc30.05.2019 21:00

Co widzę, ze prawda boli. Dobrze, ze oddalem glos na wiosne. Skonczy się nieróbstwo, będziecie pracowali od rana do wieczora przy termo-modernizacjach.

Gość30.05.2019 19:33

Thc bzdury ględzisz

emeryci pracowali na swoje30.05.2019 18:51

Głupcy mnie potrafią zrozumieć, że emeryci zapracowali na swoje emerytury. Gdyby piszący bzdury byli mądrzy to by sprawdzili w ZUS-ie. A tam usłyszeli by okrutną prawdę. Nie pracowałeś, lub do ZUS były odprowadzane składki jakbyś zarabiał najniższą stawkę, to będziesz miał emeryturę w wysokości 1 tysiąca złotych. Proceder z najniższymi składkami jest powszechny, nawet w w miarę dużych firmach. Gdzie po 20 latach znajdziesz firmę w której pracowałeś? Ale jak, będziesz zarabiał grosze, a "dobry wujek" do ZUS odprowadzi ci wysoką składkę, to będziesz miał wysoką emeryturę. Tak jest prawda od której niema odwołania. Tylko, dlaczego rząd twierdzi, że pracujący muszą pracować na emerytów, czy ta nieprawda jest akcją judzenia młodych na emerytów? Dlaczego rząd nic nie robi aby karać firmy, które oszukują pracowników.

Gość30.05.2019 18:35

Poryty beret już masz po tym THC i dlatego pierd...... takie głupoty.

Ak30.05.2019 18:26

Selekcja naturalna

Pokaż wszystkie opinie (13)