Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
30 maja 2019

30-letnia jastrzębianka utonęła w Wiśle

30-letnia jastrzębianka utonęła w Wiśle
fot. kb /jastrzebieonline

30-letnia jastrzębianka pojechała nad Wisłę w rejonie Drogomyśla. Jednak niedzielny wypoczynek zakończył się tragicznie i kobieta poniosła śmierć.

Dyżurny Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał informację, że  w Drogomyślu przy ul. Wierzbina, w rejonie trzech wodospadów, do rzeki wpadła kobieta. Jak wstępnie ustalili policjanci, 30-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju przyjechała tam wypocząć ze znajomymi nad rzeką.

- Razem ze swoim partnerem, będąc na brzegu, zauważyła piłkę unoszącą się na wodzie. Postanowiła ją wyciągnąć i weszła na próg wodny. Również w tym wypadku przegrała z siłami natury i została wciągnięta przez nurt rzeki. Będący w jej towarzystwie 29-latek, wołając o pomoc, wskoczył do wody na ratunek. Prąd był jednak zbyt silny, aby mógł dopłynąć z pomocą. Kobietę z rzeki kilkaset metrów dalej wyciągnął mieszkaniec Ochab, który wezwał na pomoc służby ratunkowe i sam natychmiast udzielił jej pierwszej pomocy. Resuscytację kontynuowali strażacy i medycy z pogotowia, ale finał okazał się tragiczny - informuje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie czterech samochodów Zderzenie czterech samochodów

64-latka wjechała w rowerzystę 64-latka wjechała w rowerzystę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Roma01.06.2019 17:11

Dlaczego ludzie mając tyle lat wykazują sie brakiem rozumu. Czy musiało dojść do tragedii? Nie, jak by ktoś jej powiedział nie wchodź tam bo jest niebezpiecznie.

MARTA 31.05.2019 15:35

Do Radio Maryja- zajmij się lepiej Rydzykiem bo ciekawość to pierwszy stopien do piekła. Dziewczyna nie miała żadnych %
Kondolencje dla rodziny. Niech jej ziemia lekka będzie... (*)

Lowerboj31.05.2019 13:08

@KAZ Pewności nie mam, ale powtarzam to sobie zawasze po każdej mojej reinkarnacji. Raz nawet gdakałem ;-)

Radio maryja31.05.2019 11:36

Ciekawe ile % miała w sobie

KAZ31.05.2019 11:26

@Lowerboj
Skąd wiesz że życie mamy tylko jedno?

Lowerboj31.05.2019 6:04

Kondolencje dla rodziny ofiary tej tragicznej i jakże niepotrzebnej śmierci. Niestety zbyt często przeceniamy swoje możliwości. Wiem, bo mi też się to czasem zdarza. Smartfony, tablety, internety zbyt nas pochłaniają i potem jesteśmy oderwani od rzeczywistości. Życie to nie gra i niestety posiadamy je tylko jedno. Tyle się słyszy o utonięciach czy wypadkach w górach, ponieważ jest w nas zbyt mało pokory dla otaczającego nas świata.

mk31.05.2019 2:07

nie piszcie tutaj głupot w komentarzach, bo trzeba płakać, a nie kpić