Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
31 maja 2019

Nadal pat w sprawie Jaru Południowego

Nadal pat w sprawie Jaru Południowego
fot. kb /jastrzebieonline

Jar Południowy to spory teren rekreacyjny w samym środku miasta. Czy i kiedy doczeka się gruntownej modernizacji?

Plany przebudowy Jaru Południowego będą musiały jeszcze poczekać i to nie wiadomo jak długo. Sprawa ciągnie się od 2007 roku, kiedy to spadkobiercy dawnych właścicieli wystąpili z roszczeniami do tego terenu. Jak dotąd sąd nie jest  w stanie podjąć rozstrzygnięcia w tej kwestii. Dopóki to się nie stanie żadne inwestycje na terenie, który nie należy do miasta nie są możliwe. Magistratowi i jastrzębianom pozostaje więc cierpliwie czekać na decyzje wymiaru sprawiedliwości. Do tego momentu w sprawie Jaru Południowego panuje klincz prawny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W sobotę balkonowe party na Wielkopolskiej W sobotę balkonowe party na Wielkopolskiej

Ukarano truciciela powietrza mandatem 500zł Ukarano truciciela powietrza mandatem 500zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Hmm...02.06.2019 18:33

radiowiec...ty to naprawde masz zryty beret...pensjonaty,cmentarz...heh...cmentarz jest...poległych żołnierzy...był też swego czasu Ewangelicki...ale o żydowskim jakoś nie slyszałem...tym bardziej o pensjonatach.Moja rada...nie pij tyle...a to co wciągasz na raz...podziel se na 4ry porcje,bo to co wypisujesz po zażyciu tego czegoś na raz...to powaliłoby nawet dinozaura na jego roślinnożerczy ryj.

Radio Teheran02.06.2019 8:24

"Pejstatych to w Jastrzębiu nie było."

Byli. Na Bozej Gorze byl zydowski cmentarz.
Byly zydowskie pensjonaty.
Zydzi byli czescia Rzeczapospolitej, jak Ormianie, Rusini.
Byli wypedzani z Europy Zachodniej. Azyl znajdowali w Polsce i Imperium Osmanskim.

Izolator02.06.2019 0:08

Bierdrę postawić i spokoj

Gość01.06.2019 11:39

Doradca prezydenta do spraw inwestycji niejaka Izabela podejmowała takie decyzje. W ramach zaslug na rzecz miasta dostała fotel naczelnika wydziału. Wstyd i hańba

Gość01.06.2019 10:11

Miasto sprzedaje grunty a później głupie tłumaczenie. Teraz sprzedawali gwarek z terenem ziemi obok. Inwestor KFC powoli zmusza ludzi do opuszczania lokali. Wiele lat teren był opuszczony kiedy nabrał życia i rozmachu został sprzedany.

kolina01.06.2019 8:35

Połóżcie kawałek gładkiego asfaltu w miejsce dziurawego parkingu i zamknijcie ten kawałek dla ruchu samochodowego.
Brakuje gładkiego placu dla rodzin z piłką , rolkami i rowerkami... kredki można przynieść, skakanki, może gra w gumę się obudzi ? :) tak niewiele trzeba.

Pracownik pogrzebowego01.06.2019 7:48

Pejstatych to w Jastrzębiu nie było.

Gość01.06.2019 7:46

Po co wam inwestycje w Jarze Południowym skoro macie spelunę obok Supersamu? Macie ram wszystko czego potrzebujecie, czyli piwo , śmierdzące towarzystwo i koncerty wiejskich zespołów disco klepisko. Koncerty są tak głośne i wspaniałe, że z bloków obok speluny wyniosły się szczury, ptaki opuściły gniazda, a Pietrek na skutek zakłócenia nawigacji nie może trafić do domu.

Szybki01.06.2019 6:40

Wolne sądy. Wolne.

Stach31.05.2019 12:41

Do Psiarz ;masz człeku racje niech zrobią taki wybieg dla psów na pół jaru może wtedy o 4 rano przestaniecie łazic ze swoimi pociechami do piaskownicy dla dzieci

Pokaż wszystkie opinie (14)