Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
1 czerwca 2019

Dzień Dziecka w mieście

Dzień Dziecka w mieście
fot. UM Jastrzębie

1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka w tym dniu w Jastrzębiu organizowane są imprezy specjalnie z myślą o najmłodszych.

W sobotę, 1 czerwca, watro przyjść już o godz. 9.00 na kąpielisko Zdrój. To tutaj nie zabraknie gier, konkursów i zabaw, a w godz. od 12.00 do 16.00 będzie przygrywał DJ STAYLSTAN. Wstęp jest bezpłatny, a dodatkowo czekać będą słodkie upominki.

W niedzielę, 2 czerwca, wspólne świętowanie Dnia Dziecka odbędzie się w godz. od 15.00 do 18.30 na parkingu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury.

W programie:

  • URSZULA PAKUŁA z programem dla dzieci
  • INNA BILIAIEVA – pokaz baniek mydlanych
  • Szczudlarze, bańki mydlane, mim i klaun – Teatr  AVATAR
  • Pokaz Mistrzyń Świata MAŻORETEK /Knurów/
  • Paweł „Kid” Kidoń – Mistrz Świata w basketball freestyle
  • malowanie twarzy i balonikowe ZOO
  • Prezentacja jastrzębskich talentów /sekcja wokalna, solistki Tańca Towarzyskiego, sekcja taneczno-ruchowa/
  • Gry, konkursy z nagrodami
  • DYSKOTEKA POD CHMURKĄ – DJ Michał
  • ZABAWY REKREACYJNO - SPORTOWE przygotowane przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury
Polub i udostępnij
Czytaj też

Badania medyczne przeprowadzono w jarze Badania medyczne przeprowadzono w jarze

Jest okazja do bezpłatnych badań Jest okazja do bezpłatnych badań

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Dżordż prosto z drzewa03.06.2019 12:52

Wczorajsze miejskie obchody Dnia Dziecka obyły się w ulubionym miejscu spotkań pani prezydent z mieszkańcami, czyli na parkingu. Jak zawsze, tak i tym razem, świadczy to o braku poszanowania dla ludzi. Mając w zanadrzu takie miejsca, przystosowane do tego typu okoliczności, jak stadion czy jar południowy, włodarze miasta i tym razem nie stanęły na wysokości zadania. Tłumy na imprezie też były... dość nieliczne.

ocochodzi03.06.2019 11:44

Ludzie! Czytajcie ze zrozumieniem. Tu nie ma słowa o Wielkim Pikniku JSW (który odbył się w sobotę). To jest zapowiedź imprez dla dzieci

Lowerboj03.06.2019 6:05

Niestety, organizatorzy, jak czytam w komentarzach, potraktowali mieszkańców okolicznych bloków jak widownię, która do końca chciała uczestniczyć w tym wiekopomnym "wydarzeniu". Drony Pana Ozina na pewno zrobiły świtne ujęcia, a parafialny autobus na wodór dzielnie dowoził kiełbasę na grilla i plastikowe kubki do saturatorów z piwem. Artyści ze sceny mieli świetny widok, jak potrafi się bawić upadająca osada górnicza ;-)

Hmm...02.06.2019 21:57

KAZ...hahaha..dobre dobre :))

only man02.06.2019 15:17

Skoro impreza była na dzień dziecka, to pobudzili dzieciaki w srodku nocy

Max02.06.2019 14:32

Grupe byłych pracownikow pozbawili deputatu za wegiel oszukali okradli ich poprostu a tutaj kasa jest na Gwiazdeczki Estrady!!!!!!!!!! 23:30 pokaz sztucznych ogni!!!!!! No super panom wszystko wolno

KAZ02.06.2019 12:00

Składam pozew do sądu o utratę zdrawia. Mam silną nerwicę. Huki obudziły mnie w nocy. Myślałem że wojna. Uciekłem do piwnicy i tam przeczekałem do rana. Teraz się boję. Jestem silnie przestraszony. Jutro wizyta u psychiatry. Czy ktoś przyłącza się do pozwu zbiorowego? Będę się starał o milion złotych odszkodowania, bo zdrowie utraciłem na zawsze.

Pokaż wszystkie opinie (17)