Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
2 czerwca 2019

20 tys. ludzi bawiło się na Stadionie Miejskim

20 tys. ludzi bawiło się na Stadionie Miejskim Zobacz więcej zdjęć
fot. Andrzej Klocek

W sobotę na Stadionie Miejskim trwał Wielki Piknik Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Wzięło w nim udział rotacyjnie ok. 20 tys. osób.

W sobotę na Stadionie Miejskim było gwarno. W tym dniu Jastrzębska Spółka Węglowa zorganizowała Wielki Piknik z okazji 26-lecia swojej działalności. Zaczęło się od rywalizacji sportowej, w której wzięli udział przedstawiciele poszczególnych kopalni. Zawodnicy walczyli o tytuł prezesa spółki. Po tych emocjach przyszedł czas na doznania muzyczne.

Około godziny 19:00 na scenie królował zespół ŁZY, który porwał publiczność do wspólnej zabawy. Następnie można było usłyszeć Blue Cafe. Jednak wszyscy czekali na gwiazdę wieczoru - grupę Golec uOrkiestra. Bracia Łukasz i Paweł rozkręcili publiczność. Nie zabrakło znanych utworów, jak na przykład "Ściernisko", "Słodycze" czy "Lornetka".

Zakończeniem Wielkiego Pikniku JSW był pokaz pirotechniczny, który zrobił duże wrażenie i został przyjęty aplauzem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przekazała 150 tys. zł na zakup inkubatora JSW przekazała 150 tys. zł na zakup inkubatora

Akcje JSW spadły poniżej 20 zł. Najniżej od 3 lat Akcje JSW spadły poniżej 20 zł. Najniżej od 3 lat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (44)
NOWY STADION DLA JASTRZĘBIA05.06.2019 13:21

Ten stadion to porażka, kazdy bał się usiaść zeby sie nie pobrudzić. Zrób coś p. HETMANOWA z tym! W mieście zaplecze ekstraklasy a stadion na wagę 3 albo 4 ligi... POrażka!

Hmm...04.06.2019 7:48

@Lowerboj...haha...sprytny unik. ;))

Lowerboj04.06.2019 6:01

@Hmm...
Masz rację. Zarobki u naszych południowych sąsiadów nie są dobre.

Są rewelacyjne.

Tyle tylko, że niepotrzebne wydatki staram się ograniczać. Z różnym skutkiem.

haha03.06.2019 21:07

kiedy premia?:O

Hmm...03.06.2019 18:26

Lowerboju...czyżbyś próbował wymigać się z obietnicy? :/ .Taniej powiadasz by wyszło hmm...zaczynam mieć wątpliwości,do tych Twoich wpisów o dobrych zarobkach u południowych sąsiadów. ;)

Gość03.06.2019 13:54

Wczoraj miało miejsce zjawisko rzadkie i nad wyraz zastanawiające. Bowiem liczni przybyli przedstawiciele soli tej ziemi, zaczęli odprawiać jakieś dziwne obrzędy, zakończone świetlistymi hukami. Zewsząd dochodził gwar pobudzonej gawiedzi, a ponad nimi unosił się fetor szczyn po sfermentowanym napoju złocistym dość ciepłym.
Czytała Krystyna Czubówna

Gurnik pszodowy z Zofiufki03.06.2019 13:51

Festyn był sóper. Wybawiłem siem z mojom babom jak nigdy pszettem. Moja baba zabrała na ten cały stadion torby z Biedronki i jak co dawali za darmo to brała, a co, bo siem nam nalerzy. Jezdem gurnik pszodowy z Zofiufki. Najbardziej nam smakowało piwo ciepłe i wygazowane z plastikowyh kóbkuf. Lepsze nirz VIP z Lidla!

Pokaż wszystkie opinie (44)