Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
3 czerwca 2019

Uwaga! Aleja Piłsudskiego będzie zablokowana

Uwaga! Aleja Piłsudskiego będzie zablokowana

Użytkownicy dróg muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu, które nastąpią we wtorek na głównej ulicy miasta - al. Piłsudskiego.

Utrudnienia możliwe we wtorek, 4 czerwca, w godzinach 18.45-19.45. W tym czasie aleją Piłsudskiego - od Urzędu Miasta do Miejskiego Ośrodka Kultury przejdzie korowód mieszkańców pod nazwą „Wolni z wyboru”.  To inicjatywa z okazji 30. rocznicy wolnych wyborów w Polsce.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Utrudnienia w ruchu w centrum miasta Uwaga! Utrudnienia w ruchu w centrum miasta

Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Gość04.06.2019 6:37

Żałosne to będzie jak wszystko, co dzieje się w tej podupadającej osadzie górniczej. Ważne, że fajerwerki będą!

Gość03.06.2019 19:26

Brudne szmaty wieszali a naczelnik promocji co na to. W Żorach flaga wygląda jak flaga i powiewa godnością. Jakie miasto taka godność.

Gość03.06.2019 18:28

Do urzędników miejskich
Co za debil z was zlecił wieszanie szmat na słupach w godzinach szczytu? Takie rzeczy robi się poza godzinami albo w nocy.

Do Pawłowice 03.06.2019 18:24

Nie zapomnij jak debile u was spacerowały protestując nie wiadomo o o co w kwietniu. A dokładnie 25 kwietnia.

J23 03.06.2019 18:10

Wreszcie nasza szkoła muzyczna z Jastrzebia-zdroju, darmowy koncert orkiestry smyczkowe, naszej zdolnej młodzieży ????brawo i zapraszam wszystkich Jastrzębian.Musimy wspierać nasze młode talenty, przejdźmy i dopingujmy.

Pawłowice03.06.2019 16:54

Miasto to miasto musi się coś dziać bo by poparcie spadło dla włodarzy miasta a czy na szerokiej czy na bziu się tym przejmuja? U nas w Pawlowicach nie ma takich szopek i dzięki Ci Boże jednak wójt ma parę klepek więcej niż włodarz Jastrzębia .
Dobrze rządzić to wydawać kasę na remonty infrastrukturę a nie marsze jak za czasów komuny no chyba że będą później darmowe kiełbaski i wata cukrowa przecież zabezpieczenie tej imprezy przez policję kosztuje -jeśli policja w czynie społecznym po godz. to zrobi to wycofuje post/a ci co muszą nadrabiać objazdem kto im zapłaci-jadę taxi i objazd a licznik leci -Jak Dobrze Żyć poza miastem.
Szczególnie jastrzebie. I tak nic ciekawego.

Gość03.06.2019 15:23

Defilady festyny brać się raduje. Miasto meneli i kasty um jsw

Pokaż wszystkie opinie (18)