Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
6 czerwca 2019

Osiedle Przyjaźń: Z nożem na ciężarną żonę

Osiedle Przyjaźń: Z nożem na ciężarną żonę
fot. Policja.pl

W środę około godziny 22:30 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju dotarła dramatyczna informacja, że mąż grozi kobiecie nożem.

- Na miejsce, czyli do mieszkania w bloku przy ulicy Moniuszki, osiedle Przyjaźń, w trybie pilnym udał się policyjny patrol. Mundurowi zatrzymali mężczyznę - męża zgłaszającej i zatrzymali go na 48 godzin za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodziną. Policjanci prowadzą dochodzenie w tej sprawie - mówi mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, ponieważ mężczyzna znęcał się nad kobietą w ciąży. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja szuka złodzieja sklepowego. Poznajesz go? Policja szuka złodzieja sklepowego. Poznajesz go?

Uwaga! Dzisiaj policja kontroluje samochody Uwaga! Dzisiaj policja kontroluje samochody

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
Baleron08.08.2019 14:04

Wyssane z Palca A prawda lezy po srodku

ZUber14.06.2019 12:26

Moje pierwsze pytanie skąd w ogóle wiadomo czy gość pobierał 500 +? i czy miał jakieś inne dzieci? Jest to 500+ i co z tego, mamy jeden z mniejszych socjałów w Europie. Co do pietruszki i jej ceny , powiedzcie mi co ma wspólnego jej cena z 500+, która ustawa PIS u reguluje cenę pietruszki i kto ją tak nie nawidzi żeby takie ceny dawać , dlaczego marchewce się nie oberwało albo brukselkom . A co do zajścia patologia była i bez 500+, gościowi odwaliło no i poniesie za to kare...

Ramzes11.06.2019 17:08

500+ tak powinno działać na wszystkich żeby trochę bardziej dbać o kobietę.. Ale wiem jak to jest z nożem, raz spróbował drugi raz też będzie. Powinien iść na kryminał to wtedy go nauczy pokory.

Do strzebel 11.06.2019 0:17

Strzebel weż strzel sobie w łeb bo jak długo żyję to nie przypominam sobie aby cena benzyny była po 7zl/litr a po za tym większości ceny paliwa są regulowane przeważnie po przez ceny na rynkach światowych chociaż ta dodatkowa marża 5gr/litr które wprowadził obecny rząd a miały to pokryć koncerny paliwowe to i tak większość społeczeństwa jest przekonana że to zostało po cichu wliczone w ceny paliwa i my wszyscy za to płacimy

jasam10.06.2019 13:32

@strzebel Pis nie prowadzi polityki pro Eko. Ceny pietruszki wzrosły bo mamy suszę, więc jakby nie patrzeć wina Jarosława.

Gość10.06.2019 10:08

Precz z Pisem. Niby pro rodzinni, a cena pietruszki do rosołu wyższa, naszej narodowej potrawy. Precz z wysokimi cenami rosołu!

strzebel09.06.2019 22:15

haha, OMG, pietruszka, ziemniaki, przecież to jest wolny rynek; ile zarabiałaś/eś 4 lata temu? używając Waszych argumentów, benzyna za Tuska kosztowała 7 zł za litr, co to w ogóle za argument? wtedy nie było pracy i nie było za co kupować ziemniaków i pietruszki. Teraz jak ludzie mają prace i pieniądze to wydają, a jak wydają to ceny idą w górę. Popyt-podaż, tak to działa.
W krajach, które Wam się marzą, też jest socjal i to o wiele większy, dlatego Wasi ukulturalniaczne z Afryki wybierają inne kraje. Według Waszej teorii - i to by pasowało - tam ceny za podstawowe dobra są o wiele większe - bo socjal jest większy.
Właśnie stworzyliśmy nowe prawo ekonomi: im większy socjal tym większe ceny pietruszki!

Pokaż wszystkie opinie (45)