Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
10 czerwca 2019

Po dopalaczach w piwnicy

Po dopalaczach w piwnicy
fot. pixabay

Mieszkańcy bloku przy ulicy Kopernika wieczorem  natknęli się w piwnicy na mężczyznę, który zażył dopalacze.  Natychmiast zawiadomili policję.

- W czwartek po godzinie 21:00 policyjny patrol udał się na miejsce zgłoszenia. W piwnicy bloku zastał mężczyznę, który skarżył się na silne bóle brzucha i wymiotował. Jastrzębianin powiedział policjantom, że czuje się źle, ponieważ zażył dopalacze.  Nie potrafił podać nazwy substancji. Nie miał też jej opakowania. Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe, które przewiozło poszkodowanego do szpitala - informuj mł.asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja przestrzega przed zażywaniem dopalaczy. Ich nieznany lekarzom skład chemiczny może utrudnić uratowanie człowieka. Takie eksperymentowanie z nieznanymi substancjami jest zagrożeniem życia i może się skończyć śmiercią.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu

 Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Śmierdzący Marian z Zielonej11.06.2019 7:34

Widział biale myszki ???

Gość10.06.2019 18:54

Prochy prochom nie równe.

Gość10.06.2019 13:33

Na Krakowskiej prochy sypią się od wielu lat, policja wcale się nie interesuje, nic nie robi, nie podjęto żadnych działań, przychodzą tu największe męty z całego miasta. Czekamy na kolejne nieszczęście, no może coś się ruszy, ale wątpie w to. Nie znam się, urlopy, upał, burza, brak rąk do pracy itd. można wymieniać wymówki.

KAZ10.06.2019 13:11

Po co ratować to coś?

Kleryk na estradzie10.06.2019 11:51

Powinien słono zapłacić za hospitalizację.

Smolka10.06.2019 10:41

Swój chłopak, moje osiedle. Wracaj bracie szybko do zdrowia.

Magda10.06.2019 9:53

Znowu przyjazne osiedle.

Pokaż wszystkie opinie (11)