Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-3°
10 czerwca 2019

Przyjechała pijana do hotelu. Wpadła w ręce policji

Przyjechała pijana do hotelu. Wpadła w ręce policji
fot. KMP Jastrzębie

Do hotelu „Dąbrówka” przyjechała kobieta, która chciała wynająć pokój i skorzystać ze SPA. Jastrzębianka miała w organizmie ponad  2 promile alkoholu i w takim stanie kierowała samochodem.

Patrol ruchu drogowego został wezwany na ulice 1Maja w czwartek wieczorem, gdzie na parkingu przed hotelem ma znajdować się kierująca, która najprawdopodobniej kierowała w stanie nietrzeźwości. Na miejscu zastano zgłaszające, które oświadczyły, iż to one wezwały policję. Poinformowały, że pracują w hotelu i wskazały kobietę, która najprawdopodobniej jest nietrzeźwa.

46-latka przyjechała do hotelu, chciała wynająć pokój oraz skorzystać z SPA, pracownice poinformowały jastrzębiankę, iż nie ma wolnych pokoi, kobieta wyszła z hotelu i wsiadła do samochodu, pracownice postanowiły, że nie pozwolą jej odjechać.  Podeszły do niej i zaczęły z nią rozmawiać. W efekcie ta oddał im kluczyki od samochodu.

- Przybyli na miejsce mundurowi przebadali kierującą na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem ponad 2 promile, niestety nie była już w stanie poddać się drugiemu badaniu, jastrzębianka została przewieziona do szpitala gdzie została pobrana jej krew na okoliczność kierowania pojazdem po alkoholu. Policjanci sprawdzili  na miejscu monitoring, który zarejestrował moment kiedy kobieta przyjechała i wychodzi z pojazdu chwiejnym krokiem. Na domiar wszystkiego, kiedy policjanci wykonywali czynności okazało się, że pani nie posiada uprawnień, ponieważ zostały jej zatrzymane za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. O dalszym losie jastrzębianki zdecyduje sąd - informuj mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ryk silnika zwrócił uwagę drogówki Ryk silnika zwrócił uwagę drogówki

17-letni jastrzębianin poniósł śmierć w wypadku 17-letni jastrzębianin poniósł śmierć w wypadku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Tomo 10.06.2019 20:17

Mówicie że kapusie z Dąbrówki ale jakby ta kobieta kogoś zabiła na drodze to komentarze napewno były by inne. Dlaczego pozwolili jej odjechać itd.. Oj polaczki polaczki

Pracownik.10.06.2019 19:59

Konfidenci. Jaki hotel tacy pracownicy.

Ryl10.06.2019 18:28

Kowboju z 6:34 nie marudź

KAZ10.06.2019 13:15

Większym zagrożeniem są ryle po godz. 14:00 jak wyjeżdżają ze swoich rylowni. Dzicz a nie ludzie. Po metanie człowiek gorszy niż po alkoholu.

Gość10.06.2019 10:44

@Roman Nie wiesz "Co jest większym złem???" Otóż śpieszę oznajmić, że większym złem jest PO i wina Tuska.

Roman10.06.2019 9:54

Do Magdy
Mylisz pojęcia- być może te panie uratowały jej życie. Gdyby siadła za kierownicą moglaby zabić innych lub siebie.
Co jest większym złem???

Gość10.06.2019 8:23

Widocznie jakaś bezdomna, skoro chciała nocować w hotelu w miejscowości swojego pobytu.

Magda10.06.2019 8:03

Kapusie z dąbrówki

Andrzej10.06.2019 7:15

Czyli alkocholiczka,do pierdla

Gość10.06.2019 6:24

No to teraz ta pani dostanie srogą nauczkę.
Policjanci zapewne pogrożą jej palcem, dowie się też, ile jej grozi, co nie zmieni faktu, że wróci do tego procederu

Pokaż wszystkie opinie (10)