Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
10 czerwca 2019

Prezes JSW będzie odwołany? Co z premią?

Prezes JSW będzie odwołany? Co z premią? fot. JSW S. A.

Działacze ze Związku Zawodowego Kadra informują o tym, że prezes JSW Daniel Ozon zostanie odwołany. Ma to skutkować brakiem wypłaty premii dla pracowników.

- W dniu 11 czerwca Rada Nadzorcza JSW S.A. dokona odwołania dotychczasowego Prezesa JSW S.A. pana Daniela Ozona. Trzy tygodnie przed rozstrzygnięciem konkursu na Zarząd JSW S.A. Pijana małpa z brzytwą – tak można określić zachowanie Rady Nadzorczej i Ministerstwa Energii. Tracimy jako JSW S.A. wiarygodność i wartość. Obserwujmy dzisiaj kurs akcji JSW S.A. – będzie tąpnięcie. Jakie są motywy odwołania Prezesa i tym samym uniemożliwienie wystartowania mu w konkursie na następną kadencję? Pieniądze, które trzeba wyprowadzić z JSW S.A. Tym samym wypłata premii z zysku dla pracowników JSW S.A. stoi pod znakiem zapytania - informuje na swojej stronie internetowej Związek Zawodowy Kadra. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Zofiówce 355 zarażonych koronawirusem W Zofiówce 355 zarażonych koronawirusem

Wynagrodzenie w JSW w czasie epidemii. Jest porozumienie  Wynagrodzenie w JSW w czasie epidemii. Jest porozumienie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
Rob17.06.2019 8:51

Jest dobrze a będzie lepiej,ryle głosujecie na pisiorkow

Jędruś13.06.2019 13:44

Do -podstawa- takie to teraz pokolenie ludzi "pińcetplus" za których prędzej czy później będziemy się wstydzić. To dopiero będzie kwiat społeczeństwa, chociaż części pińcetplusów rodzice już są..

Gość13.06.2019 12:51

Drodzy ryle, rylowie, krety, kreciki. Piszcie te swoje żale i inne marnej treści wypociny na swojej stronie sztygara!

Warszawa niszczy Śląsk13.06.2019 10:39

W bezszczelny sposób robią z górników niewolników pracujących za marne grosze rząd rozdaje pieniądze na lewo i prawo a górników mają za ciemniaków żeby na to robili zabrali 20 procent wypłat oddali 7 a teraz mają gdzieś resztę budżet państwa super sobie to wymyślił ograbić ludzi ciężko pracujących by oddać patoli PiS zawodzi jak nigdy traci wiarygodność to ich początek końca nie poddajcie się walczcie ta premia wam się należy wypracowaliście to własnymi rękami nie dajcie leniom sobie tego odebrać

Józef P. 11.06.2019 21:49

Antek Augustyn - on pasuje na prezesa JSW, bogata przeszłość, lubi wesołe życie, lubi Andrzejka Matusiaka (u Augustyna Andrzejek "studiował" i "zdobył" tytuł licencjata) zna się na przeciwdziałaniu korupcji, na procederze tworzenia niejasnych powiązań. Idealny kandydat. Uczciwy jak Nikodem, Andrzej i Grzegorz Matusiak łącznie.

podstawa11.06.2019 13:06

Cała prawda - cytat z poniżej: "Nie żucim ziemi z kąnd nasz ród..." - to jeszcze mogłeś napisać: "nasz rut"! Ot kwiat naszego społeczeństwa... I jak takimi nie chcieć sterować odgórnie?? PIS znowu górą!

Rada Nadzorcza11.06.2019 10:07

Odwołany! tyle znaczą reprezentatywne

Roman11.06.2019 6:13

JP?????
Przykład człowieka zakompleksionego, który frustracje topił w morzu alkoholu. Pozytywnie o nim może wypowiadać się tylko ten, który go tak na prawdę nie znał.

Górnik 10.06.2019 22:31

Bracia Górnicy do broni...! Nie żucim ziemi z kąnd nasz ród...! To nasz czas...! Nasi Ojcowie swoje zrobili podczas stanu wojennego ! A teraz na nas kolej dzieci stanu wojennego musimy dokończyć sprawę wolności bo każde pokolenie ma swój czas...! I każde pokolenie opłaciło krwią. Do ostatniej kropli krwi...NIE PODDAMY SIĘ! BO NIE O TAKIE GÓRNICTWO I WOLNĄ OJCZYZNĘ POLSKĘ WALCZYLI...! SZCZĘŚĆ BOŻE!

Adi10.06.2019 21:47

"Rus" kiedyś pili wszyscy ale trzeba pluć na JP bo Ci ulży jak mu ubliżysz po co się bić w piersi, że ja też piłem i piję. To "łon nie jo" chcesz sobie ulżyć kup laksigen naprawdę pomaga.

Pokaż wszystkie opinie (45)