Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
11 czerwca 2019

Daniel Ozon nie jest już prezesem JSW

Daniel Ozon nie jest już prezesem JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Sprawdziły się przewidywania, co do możliwego odwołania Daniela Ozona ze stanowiska prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Rada Nadzorcza JSW dzisiaj rano podjęła decyzję w tej sprawie. 

Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej odwołała ze stanowiska prezesa spółki Daniela Ozona. Do pracowników zgromadzonych przed resortem energii wyszedł minister Krzysztof Tchórzewski. Doszło do awantury, padło wiele mocnych słów. Rada Nadzorcza JSW podjęła uchwałę o powierzeniu delegowanemu członkowi Rady Nadzorczej Spółki -  Robertowi Małłkowi - pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy z JSW protestują w Krakowie. Nadchodzi kryzys?  Górnicy z JSW protestują w Krakowie. Nadchodzi kryzys?

W kopalni JSW ruszyła ściana na pilota W kopalni JSW ruszyła ściana na pilota

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (77)
Kwk zofiówka12.06.2019 20:40

Tylko ryba z grubym emerytem zzjg dalej kasę z socjala ma wycieczki biorą jak tak można oszukiwac ludzi nikt tego nie widzi zwiazek już upada tylko w jsw to mozliwe jest teraz to się skaczy miejmy nadzieję ze to dotyczy wszystkich zz jak bedzie nowy prezes

Byk12.06.2019 15:20

Nareszcie! Jeszcze zabrać się za ZZ i układy. Jak kiedyś się ludzie zaczeli wypisywac z Zwiazków to teraz tłuste koty zrobili,ze jak sie przyjmuje do pracy na kopalnię to musi sie zapisać do Związków. Tak mówia chłopaki.te Związki to największa pomyłka. Nie po to kiedys człowiek walczył aby bezprawie było.

Gość12.06.2019 12:27

Od Motowidły to prawie cały przewóz na zofiji robi oraz sporo w inwestycjach. Mieszkańcy rejonu zwanego Kąty.

A co do Ryby to on nie jest związkowcem z JSW. Tam tylko siedzi w biurze. Jego pracodawcą jest SRK KWK Boże Dary.

Kwk zofiówka12.06.2019 4:29

Tlusta ryba z zzjg i tłusty zwiazkowiec z zzjg nie spisali się

I po ZwiązkiacH12.06.2019 1:34

O co teraz zrobicie ?.! Na kopalni nikt nie pójdzie strajkować , koniec betonu , skaczycycie tak że bd jeb.
... Na dole albo pojdziecie na emeryturę (nie zasłużoną) a pozostanie jeden mocny związek a reszta was skończy zabawę ! Koniec was jest blisko

Gość11.06.2019 23:24

Motowidlo o wiele za wiele. Jego czopek golab w jsw po znajomości wylądował. Wszystkie pipy czopki zz z boryni i zofiowki do fundacji i rady. Kasę targac jak się ino da.

Leon 11.06.2019 22:59

Wyrabali was górniki bez mydła ha ha ha

Pokaż wszystkie opinie (77)