Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 czerwca 2019

Daniel Ozon nie jest już prezesem JSW

Daniel Ozon nie jest już prezesem JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Sprawdziły się przewidywania, co do możliwego odwołania Daniela Ozona ze stanowiska prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Rada Nadzorcza JSW dzisiaj rano podjęła decyzję w tej sprawie. 

Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej odwołała ze stanowiska prezesa spółki Daniela Ozona. Do pracowników zgromadzonych przed resortem energii wyszedł minister Krzysztof Tchórzewski. Doszło do awantury, padło wiele mocnych słów. Rada Nadzorcza JSW podjęła uchwałę o powierzeniu delegowanemu członkowi Rady Nadzorczej Spółki -  Robertowi Małłkowi - pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Ponad 3 tys. górników wyzdrowiało w JSW Ponad 3 tys. górników wyzdrowiało w JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (77)
Kwk zofiówka12.06.2019 20:40

Tylko ryba z grubym emerytem zzjg dalej kasę z socjala ma wycieczki biorą jak tak można oszukiwac ludzi nikt tego nie widzi zwiazek już upada tylko w jsw to mozliwe jest teraz to się skaczy miejmy nadzieję ze to dotyczy wszystkich zz jak bedzie nowy prezes

Byk12.06.2019 15:20

Nareszcie! Jeszcze zabrać się za ZZ i układy. Jak kiedyś się ludzie zaczeli wypisywac z Zwiazków to teraz tłuste koty zrobili,ze jak sie przyjmuje do pracy na kopalnię to musi sie zapisać do Związków. Tak mówia chłopaki.te Związki to największa pomyłka. Nie po to kiedys człowiek walczył aby bezprawie było.

Gość12.06.2019 12:27

Od Motowidły to prawie cały przewóz na zofiji robi oraz sporo w inwestycjach. Mieszkańcy rejonu zwanego Kąty.

A co do Ryby to on nie jest związkowcem z JSW. Tam tylko siedzi w biurze. Jego pracodawcą jest SRK KWK Boże Dary.

Kwk zofiówka12.06.2019 4:29

Tlusta ryba z zzjg i tłusty zwiazkowiec z zzjg nie spisali się

I po ZwiązkiacH12.06.2019 1:34

O co teraz zrobicie ?.! Na kopalni nikt nie pójdzie strajkować , koniec betonu , skaczycycie tak że bd jeb.
... Na dole albo pojdziecie na emeryturę (nie zasłużoną) a pozostanie jeden mocny związek a reszta was skończy zabawę ! Koniec was jest blisko

Gość11.06.2019 23:24

Motowidlo o wiele za wiele. Jego czopek golab w jsw po znajomości wylądował. Wszystkie pipy czopki zz z boryni i zofiowki do fundacji i rady. Kasę targac jak się ino da.

Leon 11.06.2019 22:59

Wyrabali was górniki bez mydła ha ha ha

Tempy ryl11.06.2019 22:36

W Zagorowskiego rzucalismy nożami, a później oddaliśmy potulnie wszystkie dodatki bo prosily zwiazki , a jak Ozon wszystko oddał to zwiazki trzeba wyrzucić za bramę... cały czas myślę co kaman

ED3z do Tpw Dziś o 15:2511.06.2019 22:22

A co powiesz na dupnego Adasia z naszego oddziału. Po strajkach w 2015 namawiał wszystkich do wypisania się ze związków "bo on tak zrobił bo go zwiunzki wydymały" Konkretnie wypisał się z ZZG A kilka miesięcy później zapisał się do solidarności "bo jo stawka poczebuja bo mi sie bajtel urodziył" To jest dopiero przewrotowiec i zdrajca. Do niczego się nie nadaje to wody dolewa na ładowni i wkurza resztę ciężko pracujących jaki to on potrzebny. Specjalista od słowa "dżwierze"

Kalfaktor11.06.2019 21:41

Nie bydzie piniąchów!!!!!!

Pokaż wszystkie opinie (77)