Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
14 czerwca 2019

Janusz Świtaj został magistrem

Janusz Świtaj został magistrem
fot. Janusz Świtaj

Janusz Świtaj został magistrem psychologii. Pracę dyplomową obronił na ocenę bardzo dobrą. Teraz chce pomagac ludziom z problemami. 

O tym, że Janusz Świtaj ukończył studia wyższe poinformował na swoim profilu Facebook. Pod tym wpisem z całego kraju posypały się gratulacje. 

Janusz Świtaj jest sparaliżowany całkowicie, porusza tylko oczami i ustami, oddycha tylko za pomocą respiratora. W 1993 r. miał wypadek na motocyklu, od tamtej pory leży. W 2006 r. po tym, kiedy napisał do prezydenta RP list z prośbą o zgodę na eutanazję. Prezydent prośby nie posłuchał. Od tamtej pory wiele się zmieniło - dzięki Annie Dymnej Świtaj jest w fundacji Mimo Wszystko internetowym analitykiem rynku osób niepełnosprawnych i fundraiserem. 

Teraz Janusz Świtaj deklaruje, że dzięki uzyskanemu wykształceniu chce pomagać ludziom niepełnosprawnym, którzy zgłaszają się do fundacji Anny Dymnej. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2 Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2

Anna Dymna przyjedzie do Jastrzębia Anna Dymna przyjedzie do Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Mika16.06.2019 16:20

Ja też zostałem, nic nie pisali i tym.

Polo16.06.2019 10:41

Kogo to interesuje? I ta cała historia z eutanazją? Ktoś coś w życiu zawali a potem życzy sobie aby świat mu się kłaniał. Życzę powodzenia ale nie ma co się roztkliwiać.

Smolka14.06.2019 17:26

Dziwna akcja.

anna14.06.2019 16:27

gratulacje.

Gość zołza z zofiówki 14.06.2019 14:53

Janusz trzymam za Ciebie kciuki ,dałeś i dasz radę - jesteś mega gość ;)

Kamilla14.06.2019 11:20

Panie magistrze szacun i gratulacje

Znafca temató14.06.2019 10:50

@... Jazzu też tam nie usłyszysz, a podobno to wybitna muzyka, tylko, że nie każdy potrafi ją zrozumieć. Nawet niedawno festiwal jakiś był w Jastrzębiu i to kilkudniowy. Niestety żadnej realcji z niego nie uświadczysz, bo publikowanie pustych sal nie jest medialne. Dla mnie wyznacznikiem dobrego gustu jest Sławomir. On rządzi!

Pokaż wszystkie opinie (17)